logo

reklam
06 Ağustos 2015

Belediye Yaz Futbol Kursu Başladı

cafer özdemirAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, sosyal alanda yaptıkları hizmetler kapsamında yaz tatiline giren çocukların boş zamanlarını spor yaparak değerlendirmelerini hedeflediklerini ifade etti.
Amasya Belediyesi ve Amasya Belediye Spor Kulübünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu 10. Futbol Yaz Okulu açılışını Belediye Başkanı Cafer Özdemir yaptı.
Başkan Cafer Özdemir, düzenledikleri etkinlik ile çocukların spor yapma imkanı bulduklarını kaydederek, “Amasya Belediyesi olarak çocuklarımızın yoğun bir eğitimi sezonunu tamamlamalarının ardından tatillerini spor yaparak değerlendirmelerini istedik. Bu kapsamda Belediyemizce Yaz Futbol Okulu’nu açtık. Hazırlamış olduğumuz bu program sayesinde çocuklarımızın hem boş zamanlarını değerlendirmelerine hem de, fiziksel gelişimlerine katkı sunmuş olduk. Çocuklarımızın burada güzel zamanlar geçireceğine inanıyoruz. Bizlere bu etkinliğimiz nedeniyle katkı sunan her kuruluşa ve ailelere teşekkür ediyorum. Bu gençlerin okul dışında sosyal aktivite yapabilmelerine imkan sağlamak, bu tesislerimizden faydalandırmak bizleri çok mutlu ediyor.” dedi.
masya Belediye Spor Başkanı Fatih Yancı, yaz futbol okulunun bütün gençlere hayırlı olmasını dileyerek, gençlerin yaz aylarında hem vakitlerini değerlendireceği hem de sağlıklı bir bedene ulaşma adına yaz futbol okulunun çok faydalı olacağına inandığını vurguladı.
Belediye 10. Futbol Yaz Okulu açılışına, Amasya Belediye Spor Başkanı Fatih Yancı Amasya Belediye Spor Başkan Yardımcımız Yılmaz Karaca, Amasya Belediye Spor Yönetim Kurulu, Belediye Birim Müdürleri ve çok sayıda sporcu ve aileleri katıldı.
Amasya Belediye Spor Yaz Futbol Okula bu yıl 180 sporcu kayıt yaptırmış olup Antrenör Hasan Nalcı ve eski sporculardan olan Yiğit Veysel Yumak, Recep Şahin, Recep Dümen, Kaleci Antrenörü Kenan İmrol, yardımcı personel olarak da Recep Köse, Burak Gedizli , Ahmet Berke Karaca ve Mustafa Tufanoğlu nezaretinde haftanın 5 günü sabah ve akşam grubu olarak eğitim verilmektedir.

Share
1678 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle