logo

reklam

Belediye Yaz Futbol Okulu Açıldı

belediye yaz okuluAmasya Belediye Başkan yardımcısı Cengiz Erdem ve Mehmet Dümen, Belediyespor yaz futbol okulunu ziyaret etti.
Amasya Belediye Başkan yardımcısı Cengiz Erdem, Yaz Futbol Okulu’nda çok sayıda çocuk ve gencin spor yapma olanağı bulduğunu belirtti. Sporun, çocukların bedensel ve ruhsal gelişiminde büyük önemi bulunduğunu ifade eden Başkan yardımcısı Cengiz Erdem, “Yüzlerce çocuk ve gencimize spor yapma imkanı sunuyoruz. Böylece onların bedensel ve ruhsal gelişimlerine, sosyal yönden güçlenmelerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Spor yapan çocuklarımız kötü alışkanlıklardan da doğal olarak uzak duracaktır. Yüzlerce çocuğumuzun arasından, yetenekli olanların keşfedileceğinden, ümitliyim. dedi.
Amasya Belediyesi Spor Tesisleri’nde devam eden çalışmalarda yaz futbol okullarında eğitim alan geleceğin futbolcularıyla bir araya gelen Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Dümen ise, “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı en iyi şekilde yarınlara hazırlayarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Belediyemiz bünyesinde bu yıl düzenlediğimiz yaz spor okulları ile çocuklarımızın eğlenerek öğrenmeleri; sporla paylaşım ve dayanışmayı geliştirmelerine ve keyifli bir tatil geçirmelerine imkân sağlıyoruz. Antrenörler ve eğitimcilerimizin verdiği çeşitli spor kurslarına velilerimizin ve öğrencilerimizin gösterdiği yoğun ilgi bizleri memnun ediyor.” dedi.

Share
1103 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle