logo

reklam

Belediye Yaz Futbol Okulu Başladı

AMASYA BELEDİYEAmasya Belediyesi’nce düzenlenen yaz futbol okulu başladı.
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, 8 – 12 ve 12 – 15 yaş olmak üzere 2 grupta açılan yaz futbol okulunda derslerin pazartesi ve çarşamba günleri saat 18.00’de gerçekleştirildiği belirtildi.
Çocukların spor sayesinde kötü alışkanlıklardan uzak durduğu aktarılan açıklamada, “Amasya Belediyesi Milli Hakimiyet parkında bulunan Belediyespor tesislerinde gerçekleştirilen ve yaklaşık 50 öğrencinin katıldığı yaz futbol okulunda çocuklar futbolu Amasya Belediyesi Spor Koordinatörü Hasan Nalcı’dan öğreniyor” ifadelerine yer verildi.
Sporun her anlamda başarı getireceğini aktaran Hasan Nalcı, şunları kaydetti:
Çocukların yaz tatilini değerlendirdiğini belirten Hasan Nalcı, ocuklarımızın spor yapmaları hem fiziksel hem de zihinsel anlamda gelişimleri için çok faydalıdır. Spor yapan çocukların kasları güçlenir, grup halinde davranabilmeyi öğrenir ve çocuklar sosyal açıdan kendisini geliştirir. Futbol spor dalları arasında en gözde olan branş. Futbol aynı zamanda eğlenceli ve çok da heyecanlı bir spor. Futbol çocuklarımızın sağlıklı ve güçlü bir fiziğe sahip olmalarını da sağlar. Daha dinç, sağlıklı bir birey olmak için haydi çocuklar Amasya Belediyesi’nin Yaz Futbol Okulu ile Yaz Spor Kurslarında buluşalım.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle