logo

reklam

Belediye Yaz Hizmet Sezonunu Açtı

Belediye Yaz Hizmet Sezonunu Açtı
Amasya’nın gelecek kimliğini güçlendiriyoruz
AMASYA Belediyesi, yol, su ve imar işlerinde kullanılmak üzere yeni alınan iş makinelerinin tanıtımını yaptı. Belediye Başkanı Cafer Özdemeir, belediyenin iş hacminin giderek arttığını söyledi.
Son yıllarda birbiri ardına kazandırdığı yatırımlarla hizmet ağını genişleten Amasya Belediyesi, makine parkını da ciddi anlamda geliştirme kararlılığını devam ettiriyor.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in vatandaşlara yönelik hizmetlerin kısa sürede ve kaliteli bir şekilde yapılması amacıyla İtfaiye Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kullanılacak araçların alımını gerçekleştirerek Amasya Belediyesi Araç Parkını güçlendirdi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Göreve geldiğimiz zaman üç temel üzerinde durmuştuk. Kurumsal alt yapı, Mali Disiplin ve vizyona bağlı şehrimizin ihtiyacına binaen yapılacak hizmetler olarak belirledik. Bunları gerçeklmeştirme noktasında takdiri yüce milletimize bırakıyorum. Bizler siyaseti, millete hizmette bir araçı olarak görüyoruz. Millete hizmet etmeye çalışıyoruz. dedi.
Gelişen ve büyüyen Amasya’nın yarınlarına hizmet etmeye başladığımızda ortaya koyduğumuz projelere hayal diyenlerin olduğuna işaret çeken Başkan Özdemir, büyük vaadler veriyorsunuz bunları gerçekleştiremezsiniz. Gerçekleştirecek olursanız sizin heykelinizi dikeriz. diyenlerin var olduğunu. Biz Heykellerimizin dikilmesi konusunda değil, insanlarımızın ve kent yaşam kalitesinin yükseltilmesi adına milletimizin hizmetkarıyız. Hizmet Vaadlerimizi birer birer gerçekleştirdik. Ayrıca, halka hizmet beyannamemizdeki mega projelere daha büyük mega projeler ekledik ve bunlarıda milletimiz ve şehrimiz adına gerçekleştirdik. Bunları bir ekip anlayışı içerisinde yaptık. Biz Amasya Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. dedi.
Güçlü bir araç filosuyla Amasya’ya hizmet verdiklerini belirterek, Amasya’nın sağlıklı bir geleceğe ulaşması hedefiyle yol haritasını çizdiklerini anlatan Başkan Özdemir, “Amasya’nın gelecek kimliğinin daha da güçlenmesi için kentin her bölgesene hizmetler kazandırıyoruz. Çocuklarımızın, insanlarımızın daha sağlıklı ortamlarda yaşamaları, daha yaşanabilir bir kentin oluşmasını amaçlıyoruz” dedi.
Amasya Belediyesinin yeni Makina İkmal hizmet parkının açılışına Başkan Cafer Özdemir ile birlikte Vali Salih Işık, Amasya milletvekili Prof. Dr. Naci Bostancı, Garnizon Komutanı Zafer Uğur ve Belediye başkan yardımcıları, Belediye personeli, protokol ile birlikte yüzlerce Amasyalı katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle