logo

reklam

Belediye Yaz Spor Okulu Kursları Başladı

cafer özdemirÖğrencilerin yaz tatillerini değerlendirmesi ve faydalı aktiviteler yapması amacıyla Amasya Belediyesi tarafından düzenlenen yaz spor okulu açıldı.
AMASYA Belediyesi tarafından her yaz düzenlenen “Yaz Spor Okulları” sezonu başladı. Yaz Spor Okulları’na geçtiğimiz yılllardan daha fazla kalım için müracatın yapıldığnı belirten Belediye Başkanı Cafer Özdmir, “Okullarımıza ne kadar müracat yapılarsa yapılsın o çocuklarımıza hizmet veririz” dedi.
Amasya Belediyesi’nin, çocuk ve gençlere sağlıklı yaşama kültürünü aşılamak, yaz tatillerini verimli ve aktif geçirmelerini sağlamak için her yaz düzenlediği Yaz Spor Okulları start verdi.
Çocuklara tatilin tadını çıkartın diyen Başkan Cafer Özdemir, “Açmış olduğumuz yaz spor okulları ile çocuklarımız, tatillerini verimli geçirme imkanı buluyor. Okullarda bir dönem boyunca yorulan ve ders stresini atmak için yaz tatilini bekleyen çocuklarımıza yönelik faaliyetlerimiz devam edecek. Biz sosyal belediyecilik anlayışıyla elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çocuklarımız bol bol eğlenip stres atsınlar yaz tatilinin tadını çıkarsınlar. Spor sayesinde sağlıklı, kendini eğiten, geliştiren ve tabi ki topluma faydası olan bir nesil yetişiyor. Bu da bizleri mutlu ediyor. Sağlıklı, sportmen ve kültürlü gençler yetiştireceğiz.” diye konuştu.

Share
1680 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle