logo

reklam

BELEDİYEDE BİRİMLER ARASI İŞBİRLİĞİ

başkan özdemir mdl.Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile Belediye Kültür Merkezi toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yaptı.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir belediye birim müdürleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Gerçekleşen müdürler toplantısına Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri katılarak, Belediye Başkanı Özdemir’e devam eden ve tamamlanmış hizmetler ve birim faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Belediye birim müdürlerini tek tek dinleyerek tamamlanmış ve yapılması gereken çalışmalar hakkında talimat veren Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Amasya ve insanımız için yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek için Belediye birim müdürlerimizle düzenli olarak bir araya geliyoruz. Hizmetler hakkında bilgi alarak yapılan işlerimizi kontrol ediyoruz. Daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için çalışıyor ve çalışmaya da devam ediyoruz” dedi.
Halka daha iyi ve hızlı bir hizmet sunma noktasında çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Özdemir, “Her ay düzenlediğimiz koordinasyon toplantılarında birim müdürlerimizden çalışmalar ile ilgili bilgi alıyoruz ve hizmetlerimizle ilgili değerlendirmelerde bulunuyoruz. Geçen hafta neler yapmıştık, önümüzdeki hafta neler yapmayı planlıyoruz, bunları görüşüyoruz. Daha iyisi ne olabilir, yaptıklarımızın üzerine ne ekleyebiliriz diye bakıyoruz. Toplantıların amacı şehrimize daha iyi ve sağlıklı hizmetlerin yapılabilmesi, birimler arasında koordine ve işbirliğinin geliştirilmesidir” şeklinde konuştu.
BAŞARININ ANAHTARI KOORDİNASYON
Başarının anahtarlarından birisinin de koordinasyon olduğunun altını çizen Başkan Cafer Özdemir, “Hizmetlerin aksamadan yürümesi için en önemli husus sistemli çalışmaktır. Bizim başarımızın sırrı bu. Bölge bölge ihtiyaçlarını tespit ettiğimiz ilçemiz için ‘ne yapabiliriz’ bunun için çalışıyoruz. Dolayısıyla belli bir koordine olmadan Amasya’da gibi geniş coğrafyaya yayılan ve bu coğrafyada tarihi dokunun korunabirlirliğini sağlamak adına halkımıza daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için sistemli çalışma şart. Daha iyi hizmet üretebilmenin azmi ve gayreti içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başkan Özdemir “Allah bizlere ve sizlere Amasya’ya hizmet edebilme fırsatı verdi. Elimizden geldiğince gayret gösterip çalışıyoruz. Bu çalışma kampından amacımız da kolektif çalışma ruhunun geliştirilmesi ve ekip halinde daha rantabl bir biçimde hizmet üretimini sağlamaktır. Bu çalışmalarda emeği geçen tüm başkan yardımcılarıma ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Share
529 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle