logo

reklam

Belediye’den Bebekler İçin ‘Hoşgeldin’ Paketi

Belediye’den Bebekler İçin ‘Hoşgeldin’ Paketi
ÖZDEMİR; “Vatandaşımızın her zaman yanındayız”
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasyalı ailelerin sevincinde de üzüntüsünde de yanlarında olduklarını belirterek, “Bu mutlu günlerinde anne ve babaların mutluluğuna ortak olmak ve ufak da olsa bir katkıda bulunmak istedik. Amasya’da dünyaya gelen bebeklerimizin, ilk günlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak seti annelerimize hediye ediyoruz. Hayatın her alanında, yaşamın her evresinde vatandaşlarımızın yanında oluyoruz” diye konuştu.
Amasya Belediyesi, mücavir sınırlarında dünyaya yeni gelen bebeklerin ailelerine ‘Hoşgeldin bebek, yeni doğan bebek paketi’ hediye ediyor.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, her yaş grubundan insana hizmet etmek, hayatını kolaylaştırmak, acı ve tatlı anında yanında yer almak için gayret ettiklerini söyledi.
Belediyesi sınırları içinde hayata gözlerini açan, yeni doğan bebeklere paketi hediye etmeye göreve geldikleri 2009 yılından itibaren başladıklarına dikkat çeken Başkan Özdemir, “Yeni bir uygulamaya başladık. Sınırlarımız içerisindeki yeni doğan bebeklere gözaydın paketi hazırladık. belediye olarak hizmet eden bir kurum olarak her yaş grubundan insana hizmet” dedi.
Özdemir, “Doğumundan Allah gecinden versin, Allah hayırlı uzun ömürler versin, ölümüne kadar her insan belediyenin bir hizmetiyle karşı karşıyadır. Doğum anında da ilk karşılayan biz olalım, ilk hediye verenlerden biri biz olalım dedik. Amasya Belediyesi olarak sınırlarımız içerisinde ikamet eden ve yeni çocuk sahibi olan ailelere Hoş Geldin Bebek Yeni Doğan Paketi Projesi kapsamında ziyaretler başlattık.” dedi.
“”Hoş geldin bebek” paketini Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in eşi Hilal Özdemir ile birlikte Belediye meclis üyesi Serpil Özarslan, AK parti Kadın Kolları Başkanı Emine Altunbaş, Hanife Kılıç, Ayla Keskin, Belediye personellerinden Hülya Kazan ziyaretlere eşlik ediyor.
Bebek seti, kız bebekler için kırmızı, erkek bebekler için mavi çanta içerisinde veriliyor. Çanta içerisinde bebekler için bebek bezi, bebek şampuanı, bebek sabunu, ıslak mendil, cam biberon, pişik kremi yer alıyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle