logo

reklam

Belediyesporda Karaca Dönemi

Amasya Belediyespor’da başkanlığa Yılmaz Karaca seçildi. Amasya belediyespor Olağan Genel kurulunda başkanlığı bırakan Fatih Yancı’nın yerine Başkan yardımcısı olarak görev yapan Yılmaz Karaca tek liste olarak girdiği seçimden başkan olarak çıktı.
Yılmaz Karaca’nın yönetiminde Başkan yardımcılığına Ali Acar, Genel Sekreterliğe Şerefettin Aykaç, Muhasipliğe yusuf yıldız üyeliklere ise Rahmi Atasoy, Şahin Sucuoğlu ve Emrah Kuş seçildi.
Denetleme kuruluna ise Hicabi Tokmak, İsmet Kaygana ve Nuri keleş getirildi.

KARACA; Amatör spora ve gençlerimize önem veriyoruz
Amasya Belediyesi’nin amatör spora yaptığı yatırımlar nedeniyle Amasya’da tesisleşmede çok büyük ilerlemeler kat ettiklerini belirten Amasya Belediyespor Başkanı Yılmaz Karaca, “Amatör sporun dertleriyle yakından ilgilenen bir Belediye Başkanımız var. Cafer Özdemir Başkanımıza bizlere verdiği destek için bir kez daha teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.
Karaca, “Tüm Amasya’nın içinde olduğu geniş tabanlı ve daha büyük başarıların hedeflendiği yeni bir süreç başlattık. Amatör ruhu koruyarak, Amasya’nın gençliğine önem vereceğiz. Kulübümüzün bünyesine diğer alternatif branşları da açarak en güzel şekilde ilçemizi temsil edeceğimize inanıyoruz. Bize bu misyonu yükleyip, teveccüh gösteren değerli Genel Kurul üyelerine şahsım ve yönetimim adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle