logo

reklam

Berkay Kunt Birinciliği Amasya’ya Getirdi

Amasya Macit Zeren Fen Lisesi 11. Sınıf Öğrencisi Berkay Kunt, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 2018 Verimlilik Temalı Fikir ve Kısa Film Yarışmasında yarışmada “Günlük Yaşamda Engelli Ortamların İyileştirilmesi” projesi ile liselerde Türkiye birincisi oldu.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından verimlilik bilincinin ülke çapında yaygınlaştırılması maksadıyla yarışma düzenledi. Verimlilik temalı proje yarışmasında “Günlük Yaşamda Engelli Ortamların İyileştirilmesi” adlı projeyle Amasya Macit Zeren Fen Lisesi 11. Sınıf Öğrencisi Berkay Kunt ve arkadaşı Abdülsamed Köroğlu Türkiye birinciliğini Amasya’ya getirdiler.
Amasya valisi Dr. Osman Varol, “Okul, öğrenciyi hayata hazırlamalıdır. Biliyoruz ki eğitim hayata geçirilince anlam kazanıyor” şeklinde konuştu.
Berkay kunt, “Topluma ve insanlığa faydalı her proje bizim için mutluluk kaynağıdır. Çalışmalarımızda bizim yanımızda olan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mürsel Kuloğlu, “Verimlilik projesi, gelişen teknoloji ile ön plana çıkan, enerji ihtiyacını karşılamak ve var olan enerjiyi verimli kullanmak adına öğrencilerimizin hazırladıkları güzel çalışmalarından bir tanesi” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle