logo

reklam
28 Şubat 2017

BİNALİ YILDIRIM AMASYA’YA GELİYOR

binali yıldırımAK parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, yarın Evet için Amasya’ya geliyor.
Referandum tarihinin netleşmesinin ardından hızlı bir şekilde saha çalışmalarına başlayan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Referandum programı kapsamında 1 Mart Çarşamba (yarın) günü Amasya’da olacak.
Referandum tarihinin netleşmesinin ardından hızlı bir şekilde saha çalışmalarına başlayan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, seçim programı kapsamında 3 Mart Cuma günü Sinop’ta olacak.
25 Şubat Cumartesi günü Ankara’da yapılan referandum kampanyası tanıtım toplantısının ardından sahaya inen Başbakan Yıldırım, Amasya’da yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine neden “evet” denilmesi gerektiğini ayrıntılı bir şekilde partililer ve vatandaşlarla paylaşacak.
Başbakan Yıldırım’ın Amasya ziyareti ile alakalı açıklama yapan AK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, “Kutlu Yürüyüş Yolunda Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, hemşerilerimizle kucaklaşmak üzere 1 Mart Çarşamba günü ilimize teşrif edecektir. Sayın Başbakanımız programları kapsamında önemli ziyaretlerde bulunarak, halkımıza Yeni Anayasa ve Partili Cumhurbaşkanlığı sistemini tüm ayrıntıları ile anlatacaktır. Amsaya’mız 21 Ekim 2007 yılı Anayasa Değişikliği Referandumunda % 68.38’lik oyla, 12 Eylül 2010 yılı Anayasa Referandumunda % 58,68’lik oyla, 10 Ağustos 2014 yılı Cumhurbaşkanlığı seçiminde ise % 56.66’lık oy oranı ile Demokrasiye ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan bağlılığını en kararlı şekilde göstermiştir. 16 Nisan Partili Cumhurbaşkanlığı sistemi referandum seçimlerinde de Amasyamızdan rekor seviyesinde bir ‘Evet’ oyu ile Yeni Türkiye hedefine ulaşmamızda önemli bir katkı sağlayacağına inancımız tamdır” dedi.
Başbakan yıldırım’ın Amasya da olduğu gün (yarın) Amasya da hava durumunda ise gök yüzü kapalı olsada yağış beklenmiyor ve hava sıcaklığının 20 derece civarında olması tahmin ediliyor. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Amasya’da Yavuz Selim Meydanındaki Amasyalılar ile buluşmasından sonra Tokat iline gececeği öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle