logo

reklam

Bir Takım Eller gazetemizin okunmasını engelliyor

AMASYA’nın Sesi Yorum Gazetesi’nin dünkü sayısı Valiliğe verilmesine rağmen, gazete bilinmeyen eller tarafından toplanarak okunulması engellendi. Yalnız Valilik binasında değil, Milli Eğitim Müdürlüğü, Öğretmenevi ve bazı kurumlarda Amasya’nın Sesi Yorum gazetesi toplanarak okunması engellendi. Yasal olmayan bu toplama hakkında gerekli yasal işlemleri başlatıyoruz.
Bugün devlet içerisindeki pareler yapılanmayla mücadele verilirken, Amasya’da özellikle Vali’nin gazeteyi okuması neden engellenir? Gazetenin okunmasını engelemeye çalışanlar kim veya kimler? Bu eller kime ait ve kime hizmet ediyor?
Gazetemiz sahibi A. Suad Akcan bu konun takipçisi olacaklarını belirterek, “Basın, Milletin Müşterek Sesidir. Bir milleti aydınlatma ve uyarmada, bir millete muhtaç olduğu fikri gıdayı vermekte, özet olarak bir milletin mutluluk hedefi olan müşterek istikamette yürümesini teminde başlı başına bir kuvvet, bir okul, bir rehberdir.
Amasya’nın Sesi Yorum, milletin gerçek ses ve iradesinin bir fikir kalesidir. Bugün, milletin samimi olarak birlik ve dayanışma içinde bulunması zaruridir. Umumun kurtuluşu ve saadeti bundadır. Mücadele bitmemiştir. Bu gerçeği milletin kulağına, milletin vicdanına gereği gibi eriştirmede basının vazifesi çok ve çok mühimdir.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle