logo

reklam

Bizim Aşkımız Amasya

ferhat tuneliAmasya’ya Bir Müjde Daha! Ferhat Tüneli’ne İlk Kazma Vuruldu
Bizim Aşkımız Amasya
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in “Ferhat’ın şirin aşkı ile Amasya’ya dağları delerek getirdiği su gibi, Bizde Amasya’ya olan aşkımızla, Dağları delerek Amasya’nın her iki yakasını buluşturuyoruz.Biz Amasya aşığız.” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafar Özdemir’in son yerel seçimler öncesinde Amasyalılara sunduğu seçim beyannamesinde “Benim ustalık eserim olacak” dediği “Ferhat Tüneli” projesinde çalışmalar başladı.
Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in ustalık dönemi esirlerinden biri olacak olan “Ferhat tüneli” 2017 yılının haziran ayına bitirilmesi hedefleniyor.
Tünelin Bir ayağı Nengiz Mahallesi (Hükümet Konağı arkası) bir ayağınında kurşunlu mahallesinde olacak. Çift yönlü olarak trafiğin akacağı tünelin çıkış noktaları döner kavşaklarla alternatif yollara bağlanacak.
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İktidara geldiğimiz andan itibaren AK Parti’yi hizmetin adresi haline getirdik ve milletimizin beklediği her alanda hizmet projeleriyle milletimizin yaralarını sarmaya, dertlerine derman olmaya çalıştık’larını belirterek, “AK Parti milleti ve halkı siyasetin merkezine taşıdı. Bu, AK Parti ile birlikte oldu. Çünkü biz AK Parti olarak milletimizin dışında, milletimizin üstünde hiçbir iradeye, hiçbir güce asla önem vermiyoruz, asla değer vermiyoruz. En büyük güç milletin gücüdür, en büyük irade milletin iradesidir. Onun üzerinde hiçbir güç ve kudret tanımıyoruz.” dedi.
Laf üreten değil hizmet üreten bir parti olduklarını ve Amasya’da Cafer Özdemir’in Belediye Başkanı olarak Amasya’ya büyük projeler ile hizmet ettiğini ve hizmet etmeye devam ettiğini belirten Yıldırm, “AK Parti’nin yerel yönetimlerde uyguladığı politikalar; belediyeciliğin gelişmesine de doğal olarak devrim niteliğinde büyük katkılar sağladı. Yerel yönetimler; AK Parti’nin hizmetleri sayesinde hayat buldu adeta yeniden canlandı. Dolayısıyla AK Parti’nin kaderi; Türkiye’nin kaderi haline geldi. AK Parti güçlü ise, belediyelerimiz de güçlü oluyor ve vatandaşlarımıza daha kolay hizmet götürebiliyor.” dedi.

Share
669 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle