logo

reklam

Bölge İl Genel Meclis Başkanları Vali Çomaktekin’i Ziyaret Etti

il genel meclisi amasyaBölge İl Genel Meclis Başkanları
Vali Çomaktekin’i Ziyaret Etti
Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, İl Özel idarelerinin demokrasi pratiği, halkın talep ve ihtiyaçlarını idareye iletme çabalarının takdire şayan olduğunu belirterek “Amasya İl Özel İdaresi örnek bir kurumdur. Kararlarının neredeyse tamamını oy birliği ile alarak, demokrasinin gereğini yerine getirmiştir.” dedi.
Vali Çomaktekin, Amasya İl Genel Meclisi Başkanlığına yeniden seçilen Mustafa Çıttır ve Bölge Çorum İl Genel Meclisi H. İbrahim Kaya, Tokat İl Genel Meclisi Başkanı Adem Dizer’i makamında kabul etti.
Vali Çomaktekin, Bölge İl Genel Meclislerininin demokratik olgunluk içinde birlik ve beraberliğini devam ettireceğine inandığını belirterek, İlerine hizmete, halkın taleplerinin karşılanması yolunda çalışacaklarını inandığını söyledi.
Vali Çomaktekin, “Bölgede Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı ve Yeşilırmak Havza Kalkınma Birliği olarak ortak çalışan Amasya, Samsun, Çorum ve Tokat illerinde İnsanlarımıza layık hizmetler yürüteceğiz ve halkın devletiyle, toplumla barış ve huzur içinde yaşamasını sağlayacağız. Bizlerin ulaşamadığı yerde vatandaşa sizlerin ulaşması daha kolay oluyor. Bu konuda bizlere yardımcı olursanız seviniriz. Buradaki tek amacımız vatandaşa hizmet. Vatandaşımız olmasa bizler buralarda olamayız. Vatandaşımız herkesin en iyisini hak ediyor” şeklinde konuştu.

Share
688 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle