logo

reklam

Bostancı; AK parti Kumpasları, entirkaları yıka yıka milletle birlikte gelecek

naci bostancıAK Parti Amasya milletvekili ve TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Naci Bostancı, “Bize hatalarınız var diyorlar. Doğrudur, hatasız kul da parti de olmaz. Fakat şunu unutmayalım, bütün projektörler iktidar partisinin üzerinde. En ufak bir sorunun dev gibi gölgesi olur. Eleştirenler, mükemmel bir parti varmış da ona göre Ak parti hatalıymış varsayımıyla konuşurlar. Olsun, idealleri esas alsınlar, biz kendimize bakar, söylenene bakar, halka bakar, gereken tartışmaları yapar ve nihayet yolumuza devam ederiz.” dedi.
Ak patinin on üç yıl tek başına iktidar olması, iktidar arzusuyla yanıp tutuşan fakat bunu bir türlü halktan destek alarak sağlayamayanları hırçınlaştırdı, öfkelendirdi, eleştiriden saldırganlığa geçişleri kolaylaştırdığını belirten Bostancı, iz, ülke çıkarları bağlamına yerleştirilmiş Ak parti eleştirilerini saygıyla karşılarız. Uzun süre iktidar olan, toplumun çok farklı katmanlarını aynı çatı altında toparlayan bir siyasetin eleştiri ile arasına mesafe koyması düşünülemez. dedi.
Bostancı, Öyle yapmış olsa idi bu kadar uzun süre iktidar olması, bu kadar renkli sosyal kesimleri bir araya getirmesi mümkün olmazdı. Hakaret, aşağılama, bel altı siyaset, bu hareketin uzun yıllar kolektif kimliğini temsil eden ve halen her kesimden siyasetin ortak hafızasında bugünkü Cumhurbaşkanlığı konumuna rağmen öyle görünen, kurucu genel Başkanımız Sn. R. Tayyip Erdoğan’a yönelik itibarsızlaştırma girişimlerini “eleştiri” diye sunma çabasındaki yüzsüzlüğe asla müsaade etmeyeceğimizi, müsamaha göstermeyeceğimizi, aynı ton ve üslupla karşılık vereceğimizi, bunun ise hiçbir şekilde eleştiriye tahammülsüzlük anlamına gelmeyeceğini belirtmem gerekiyor. Burada maksat eleştiri değil, bir siyasal hareketi bitirmek için kasıtlı olarak meşru gayrı meşru her tür yöntemin seferber edildiği bir ahlaksızlık tavrıdır. Dönüp dönüp aynı yere vurmaya çalışan bu siyasal kampanyayı asla makul, meşru, mazur, masum görmeyeceğimizi açık ve kesin bir dille ifade ediyorum. dedi.
Bostancı, Ak parti olarak yolumuza devam ediyoruz. Dağ başlarında kişisel kaderlerine yol arayan kimsesizlerden, parçası olduğumuz coğrafyanın kanla yıkanmış masumiyetine, mazlumiyetine kadar, bu ülkenin yüzünü günebakan gibi geleceğin ışığına çevirmiş çocuklarımızdan, bizim çocuklarımızdan, hakkaniyet ve adalet çizgisinde bir insanlık idealine inanmaya, her şeye, her türlü entrikaya, çıkar arayışlarına rağmen bu yolda tekrar ve tekrar tavır almaya devam eden dünyanın her coğrafyasındaki idealist kardeşlerimize kadar herkes için Ak parti kumpasları, entirkaları yıka yıka milletle birlikte gelecek. Rengarenk parti bayrakları altında ciğerindeki son damla nefes ile haykıran kardeşlerimizi kucaklayan coşku, milletimiz ve insanlık adına, adalet adına, kardeşlik ve barış adına bir coşku. Ey bu ülkenin ve dünyanın tüm masumları, tüm çocukları, geleceğini arayan kardeşlerimiz, inanabilirsiniz, biz bu bayrağı hep yüksekte, en yüksekte tutacağız.
Bunun için evet, geçmişimizi, Türkiye’nin geçmişini, bütün partilerin söylemlerini, uluslararası gelişmeleri her şeyi masanın üzerine koyduk. Aklımızı, heyecanımızı, milletimizin istikbalini, kardeşliğini onları da masanın üstüne koyduk. Bütün bunlarla birlikte bunların tam yanına bir de kalbimizi ve inancımızı koyduk. Ak parti milletin partisi. Ak parti mezradaki çobandan şehirdeki beyaz yakalıya Toroslardan Karadeniz dağlarına Selimiye’den İshak Paşa Sarayına, etrafıımızdaki denizlerden göllere ırmaklara kadar bu coğrafyanın maddi ve moral tüm kültürünü, kalbini kucaklayarak koşmaya devam edecek. Allah yolumuzu açık etsin.

Share
747 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle