logo

reklam

BOSTANCI; Esnaf korunacak

BOSTANCI’dan ANINDA MÜDAHALE
BOSTANCI; Esnaf korunacak
Öğretmenevi konusunda destek veren bir açıklama yapan AK parti Grup Başkanvekili ve Amasya milletvekili Prof. Dr. Naci bostancı, Öğretmenevi, polisevi gibi yerler konuşuluyorsa bu konuda bir düstur ve düzen hatası olduğunu ileri süren Bostancı, “Bu tek başına AK Parti’nin, MHP ve CHP’nin sorunu değildir. Bu parlamentonun bir sorunudur. dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili ve Amasya milletvekili Prof. Dr. Naci Bostancı, İşlevi Milli Eğitim Bakanlığı personellerine hizmet vermek olan, ama restoranı ve diğer aktivitelerinde pazarlamacı ruha bürünen Amasya Öğretmenevinin gereçk kimliği içerisinde Amasya Esnafı ile haksız rekabet etmemesi konusunda gerekenlerin yaşal yollardan çözüleceğini bildirdi.
Amasya Turizm Derneği ile pazar günkü sahbet kahvaltısında konu hakkında bilgi alış verişinde bulunan Bostancı, Esnafa sahip çıkacaklarını ve Devletin hiç bir zaman esnafıyla rakabet ortamına giremeyeceğini belirterek, AK parti iktidarları olarak, her zaman esnaflarımızın yanında yer aldık. Esnaflarımızla sürekli diyalog içerisinde olduk ve sorunlarını dinledik. Elimizden geldiğince de sorunlara çözüm bulmaya çalıştık. esnaflarımızın sorunlarına çözüm üretmeye devam edeceğiz.” dedi.
Ak parti Grup Başkanvekili Bostancı, Milli Eğitim Bakanı ile telefonda görüştüğünü ve konuyu ilettiğini belirterek, Milli Eğitim Bakanlığı acil olarak Öğretmenevleri konusunda bir genelge yayınlayacağını esnafın korunacağının müjdesini verdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle