logo

reklam

Bostancı ve İpek Vali Çomaktekin’i Ziyaret Etti

vali çomaktekinAmasya, Ortak akıl ve ortak çalışma ortamı ile geleceğe birlikte çalışacak.
Amasya 26. dönem milletvekilleri Prof. Dr. M. Naci bostancı ve Haluk İpek Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin’i makamlarında ziyaret ettiler.
Amasya milletvekilleri Bostancı ve İpek’in ziyaritine Amasya Belediye başkanı Cafer Özdemir ve AK parti Amasya İl başkanı Mehmet Ünek’de katıldı.
AK parti Amasya milletvekilleri Bostancı ve İpek, 1 Kasım seçimlerinden sonra Amasya halkının iradesi sonucu kazandıkları Amasya milletvekiliği mazbatasını aldıktan sonra ilk ziyaretlerini Vali Çomaktekin’e gerçekleştirdiklerini söylediler. Seçim sürecinde Amasya’da hiçbir olayın yaşanmadığını ifade eden Amasya Milletvekili Bosatncı, “Amasya’da güvenlik açısından herhangi bir sıkıntı olmadı. 1 Kasım’da Amasya’nın da huzurlu bir seçim geçirmesi nedeniyle tüm siyasi partilere teşekkür ederim” diye konuştu. Bostancı, AK Parti adına Vali Çomaktekin başta olmak üzere Amasya’da seçim güvenliğinde görev alan herkese teşekkür ettiklerini ifade etti.
Vali İbrahim Halil Çomaktekin ise 1 Kasım seçimlerinden sonra kendilerini ziyarete gelen milletvekillerine başarılar diledi. Çomaktekin, “Amasya’mızda 1 Kasım seçimleri öncesinde siyasi partilerimiz ile almış olduğumuz karar uygulandı. Bütün siyasi partilerimiz aldığımız bu kararları harfi harfiyen uydu. Kendilerine bu nedenle teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
7 Haziran seçimlerinde de Amasya’da hiçbir olayın yaşanmadığını anımsatan Vali Çomaktekin, 1 Kasım seçimlerinin de Amasya’da demokratik bir seçim olarak geçtiğini söyledi. Bu seçimlerdeki güzelliklerin gelecekteki seçimlere de yansımasını temenni eden Çomaktekin, seçimler güvenliğinde görevli herkese teşekkür etti.

Share
904 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle