logo

reklam

Bu hafta kavrulacağız!

Geçen hafta parçtalı bulutlu ve mevsim normallerinin üzerine çıkmayan hava sıcaklığı yaşanan Amasya’da ”cehennem” sıcakları bekleniyor.
Yapılan son değerlendirmelere göre; yurt genelinde hava sıcaklıklarının 2-5 derece artması beklenirken, Amasya ve çevresi en çok etkilenen iller arasında yer alacak.
Amasya’da kavurucu sıcaklar hafta boyunca etkisini sürdürecek. 34-35 derecelerde seyreden sıcaklık ve aşırı nem vatandaşları bunlatıyor.
Meteoroloji Amasya’da yüksek neme bağlı olarak yüksek hissedilen sıcaklıkların devam edeceğini açıklarken, nemin yüzde doksana ulaştığı geçtiğimiz hafta sonunda vatandaşların serinleme çabaları farklı yöntemlerle sürüyor.
Sıcak havanın etkisini gösterdiği tüm yurtta vatandaşlar kendini gölge alanlara atarken nemden bunalan çocuklar da süs havuzlarında serinlemeye devam ediyor.
Öğlen saatlerinde en yüksek dereceye çıkan sıcaklarda dışarı çıkmak zorunda kalanlar güneşten ancak şemsiye kullanarak korunabildi. Uzmanlar bu sıcaklarda vatandaşların bol bol su ve sıvı tüketmesini önerirken güneşten korunmak için şapka takmak gerektiğini belirtti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle