logo

reklam

Bu Sevgi Hiç Bitmeyecek Cumhuriyet

29 ekim cumhuriyetBu Sevgi Hiç Bitmeyecek Cumhuriyet
Eğilmez başımıza taç yaptık hürriyeti,
Zaferle kalbimize yazdık Cumhuriyeti…
Kutlu olsun 29 ekim cumhiriyet bayramınız
Türkiye’nin dört bir yanında kutlamalar başladı. Türkiye, bugün 29 Ekim cumhuriyetin yıldönümünü kutluyor. Kurtuluş Savaşı’nda kadını, erkeği, çocuğuyla gösterilen büyük gayret ve fedakarlıklarla elde ettiğimiz Cumhuriyetimizin kuruluşunun Yıldönümünü kutluyoruz. Bu anlamlı günde Cumhuriyet”imizin kurucusu büyük Atatürk”ü, O”nun kahraman silah arkadaşlarını ve kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi anıyor ve unutmuyoruz.
Aziz milletimiz, kutsal saydığı vatan, millet, dil, din ve namus unsurlarına sahip çıkmıştır. Bu unsurlara yapılan saldırıya şiddetle karşı koymuş, bunların zarar görmemesi için canını vermiştir. Milletimiz, başka milletlerin boyunduruğu altında yaşayamayacağını göstermiştir. Ruhunda taşıdığı özgürlük inancıyla düşmanlarına karşı koymuştur. İstiklal mücadelesi, milletimizin inanç ve kutsi değerlerine olan bağlılığı nedeniyle kararlılıkla sürdürülmüş ve dünyada eşi emsali görülmemiş bir zaferle sonuçlanmıştır. Bu zafer, milletimizin yolunu belirlemiştir. Bu eşsiz zafer, milletimizin inancıyla elde edilmiştir. Milletimizin, kendine olan inancı, birlik ve beraberliği, bağımsızlık özlemi, güçlü ve refah özleminin hayaliyle kazanılmıştır.
Cumhuriyet, milletimizi daha ileriye götürebilmek için bir araçtır. Aziz milletimizin irade ve kararlılığıyla kurulmuştur.
Bizler, Cumhuriyeti koruyup kolladıkça baş tacımız olan Cumhuriyetimizin nice yıldönümleri huzur ve mutluluk içinde kutlanacaktır.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle