logo

reklam

BULUT; Trafik eğitimi denetimle başlar

Amasya İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, “Bilinmelidir ki, trafik kazalarının sadece polisiye tedbirlerle önlenmesi mümkün değildir. Bu nedenle kazaların yol açtığı maddi ve manevi felaketlerden korunmak için trafik bilincinin oluşturulması ve otokontrol sistemlerin uygulanması gerekmektedir” dedi.
Bireysel ve toplumsal duyarlılık ile trafik bilincinin geliştirilmesi hedefllendiğini belirten İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Trafik kurallarına uymak insanın kendine ve çevresine duyduğu saygının bir tezahürüdür ve medeni bir insan olmanın gereğidir. Trafikte en önemli unsurun insan olduğu, yolun durumuna, araca ve yol güvenliğine, azami dikkati gösterecek sürücülerin, trafiğin belirleyici faktörü olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan, çağımızın en önemli sorunlarından birisi hiç şüphesiz ki trafik kazalarıdır. Amasya İlimizin de en önemli sorunları arasında trafik gelmektedir.” dedi.
Bulut, Trafik denetimlerinin ceza kesmek adına değil, Amasya halkımızı trafik konusunda daha duyarlı davranmaya, saygı ve hoşgörü çerçevesinde trafik kurallarına azami ölçüde riayet etmeye davet etmek adına yapıldığını söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle