logo

reklam

Büyük Başkan İstifa Eti Mustafa Ödübek;

mustafa ödübek

Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda 2015-2016 futbol sezonunun şampiyonluğunu belirleyecek Yeni Amasyaspor ve Erbaaspor maçı öncesi yaşananlar, Yeni Amasyaspor Başkanını Mustafa Ödübek’i istifaya götürdü.
Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin Başkanlığında, İl Güvenlik Kurulu’nun pazartesi günü akşamı yaptığı toplantıda almış olduğu karar gereği 3 Nisan pazar günü Amasya 12 Haziran Stadyumunda Yeni Amasyaspor ve Erbaaspor arasında oynanacak futbol karşılaşmasında, rakip Erbaaspor taraftarlarının alınmayacağı kararı çıktı.
Erbaaspor taraftarlarının sosyal medya üzerinden yaptıkları çirkin yayınların devamında, Tokat milletvekili Zeyid Aslan’ın girişimleri sonucu, Amasya İl Güvenlik Kurulu dün yeniden toplandı. Vali Çomaktekin Başkanlığında yapılan toplantıda Erbaaspor taraftarların oynanacak olan Yeni Amasyaspor Erbaaspor karşılaşmasına stadın seyirci kapasitesinin yüzde 5 oranında seyretmesi kararı çıktı. Öğrenilen bilgiye göre bu karara Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in karşı çıktığı öğrenildi.
Karara büyük tepki gösteren Yeni Amasyaspor Başkanı Mustafa Ödübek istifa ettiğini açıkladı. Ödübek’in istifasını dilekçesini aynen yayınlıyoruz.

Bağlılığımız (AMASYA) Bu toprağa
bir çınar gibi:
5 bin yerinden !
bu 5 binlerce bağlılık ki;
bizleri memleket aşkıyla
her zaman bir hoş edebiliyor
bu bağlılıklardırki onu canımızdan
çok seviyor ve kıskanıyoruz
Büyük Başkan İstifa Eti
Mustafa Ödübek;
Saha dışında oynanan oyunları
gönlümüz vicdanımız kabul etmiyor
Biz Amasya’nın ve Amasyalının hakkının savunucusuyuz. Hep beraber haftalarca aylarca emek verdik ter döktük.
Toprağa yeşersin diye tohum ektik bu tohumun kuşa kurda yem edilmesini gönlümüz vicdanımız kabul etmiyor.
Emek büyük yük ağır büyüklerimizin maddi manevi güçlerini yanımızda hissedemezsek en samimi hislerle 2 senedir verdiğimiz emeğin alın terinin boşa gitmesini vicdanen tek başıma taşıyamayacağımdan canım dan çok sevdiğim Amasyalı hemşehrilerimizden ellerinin gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteren Yeni Amasya spor yönetim ve futbolcularının benim hissiyatımı çok iyi anlayacaklarını düşünerek Bu anlamda yaşanabilecek herhangi bir olumsuzlukta takımımız mağduriyeti noktasında sorumluluğu da bu kararı verenlerin alması gerektiğini düşünerek Büyük bir şerefle sürdürdüğüm başkanlık görevimden affımı istirham eder saygılar sunarım..

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle