logo

reklam

Büyük başkan Özdemir Prim Sözünü Tuttu

cafer özdemir pirimAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda şampiyonluk mücadelesi veren Yeni Amasyaspor’a verdiği prim sözünü tuttu.
Ligde Havza Belediyespor maçı sonrası galibiyet primlerini ödemeyi taahhüt eden Özdemir, dün İdman sonrası Yeni Amasyaspor’u ziyaret etti. İdman sonu futbolculara baklavada ikram eden Başkan Cafer Özdemir’den primlerini alan futbolcuların morallerinin gayet yüksek olduğu görüldü.
Başkan Özdemir, Takımımız gün geçtikçe daha kaliteli top oynuyor. Siz böyle oynadıkça şampiyonluk gelecektir. Ligin ikinci yarısındaki maçlar gösterdi ki sizler başarılı oldukça tribünlerde dolacaktır. İnşallah sezon sonu Yeni Amasyaspor olarak şampiyon oluruz. Ben sizlere bundan sonra oynayacağınız maçlarda başarılar diliyorum” dedi.
Başkan Özdemir’in dün idman sonrası ödediği pirim kulübe rahat bir nefes aldırdı. Yeni Amasyaspor için elinden geleni yapacağını belirten Başkan Cafer Özdemir “Tüm şehir, takımımız için birlik olmalıyız. Bu sadece başlangıç, inşallah ileride kulübümüze daha büyük destekler sağlayacağız. Fakat bu çalışmalar bir kaç kişinin çabası ile olmaz. Herkes üzerine düşeni yapmalıdır” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle