logo

reklam

Çapkın; Amasya ile ağabey kardeş ilişkisi kurduk

Amasya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mürsel Çapkın
Amasya ile ağabey kardeş ilişkisi kurduk
Göreve geldikleri günden bu yana şoför meslektaşlarının tüm sorunlarının çözümü konusunda yakınen ilgilendiklerini ifade eden Amasya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mürsel Çapkın, Başkan olarak değil, tüm şoför meslektaşlarım ve üyeleriyle ağabey kardeş ilişkisi kurduk. Yönetim Kurulu olarak Amasya için ne yapabiliriz soruları konusunda istişarede bulunuyoruz. dedi.
Amasya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mürsel Çapkın, “2018 yılı Ocak ayı içersinde gerçekleştirilecek seçimlerde, Odamız üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak, tüm üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için ve hizmetin aynen devamı için Amasya Şoförler ve Otomobilciler Odası’na yeniden başkan adayı olduğunu açıklıyor, bunu üyelerimizin takdirine sunuyorum.” dedi.
Göreve geldikleri günden bu yana şoför meslektaşlarının tüm sorunlarının çözümü konusunda yakınen ilgilendiklerini ifade eden Amasya Şöförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mürsel Çapkın, Başkan olarak değil, tüm şoför meslektaşlarım ve üyeleriyle ağabey kardeş ilişkisi kurduk. Yönetim Kurulu olarak Amasya için ne yapabiliriz soruları konusunda istişarede bulunuyoruz. dedi.
Şoför esnafımızın sorunlarının çözüme kavuşturulması; aynı zamanda hizmetlerden yararlanan halkımızın da sürdürülebilir ve kaliteli hizmet almasını sağlamak adına görev yaptıklarını belirten Çapkın, Bu nedenle yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmalarda, esnafımızın hakkını, hukukunu savunurken, halkımızın da memnuniyetini gözeteceğiz” ifadelerini kullandı.

Yeni Plaka Sistemine Geçildi
Terör olayları, hırsızlık ve kapkaç olaylarında sık karşılaşılan sahte plaka dönemi, taklit edilmesinin engelleneceği yeni mühür sistemiyle tarih olacağını belirten Amasya Şöförler ve Otomobilciler Odası başkanı Mürsel Çapkın, Amasya’da kendilerine beratın ulaşmasıyla birlikte yılbaşı beklenmeden yeni mühürle işlem yapılmaya başlandığını belirterek, bu yeni sistemin sahte plaka basımlarının önlenmesi adına güzel bir çalışma olduğunu söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.