logo

reklam

Cesedini Arkadaşı Buldu

nadirhacıköylüAmasya’da 3 gün önce Yeşilırmağa uçan araç içerisinde bulunan Nadir Hacıköylü’nün ceseti, olay mahallinden 5 kilometre uzaklıktaki Yedaş köprüsü mevkiinde bulundu.
Hacılar Meydanı Mahallesi civarında Yeşilırmak kenarında gece geç saatlerde, bir fabrikada işçi olarak çalışan 23 yaşındaki Nadir Hacıköylü ile şoförlük öğretmeye çalıştığı üniversite 3. sınıf öğrencisi arkadaşı 21 yaşındaki Melike Arduç’un içinde bulunduğu 05 DS 103 plakalı otomobil henüz belirlenemeyen nedenden dolayı istinat duvarının üstünden ırmağa uçması sonucu kayıplara karışan Nadir Hacıköylü’nün arama ve kurtarma çalışmalırını olay günüden itibaren Amasya Belediyesi Arama ve Kurtarma Ekibi ile Sinop Emniyeti dalgıç polis nezaretinde Yeşilırmak nehrinde arandı.
Sulara gömülen otomobildeki genç kız kendi imkanlarıyla kıyıya çıkıp çevreden yetişenlerin yardımıyla kurtulurken, ırmak yatağından çıkartılan otomobildeki Hacıköylü kayboldu. Nadir Hacıköylü’nün cansız bedeni 3 gün sonra düştüğü yerden 5 kilometre ilerideki TEDAŞ Köprüsü civarında arkadaşı tarafından bulundu.
Nadir Hacıköylü’nün ölüm sebebinin belirlenmesi için Amasya Cumhuriyet savcılığınca gerekli adli işlemlerin başlatıldığı öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle