logo

reklam

CEZALAR SÜRÜYOR

AMASYA da kural ihlali yapan araç sürücülere, 317 bin 704 TL ceza işlemi uygulanırken, günde yaklaşık 15 bin TL trafik cezası kesildi. Cezalar arasında “park yasağı” ilk sırada yer alırken, bunu “hız kurallarına uymamak” takip etti.
Amasya Şehiriçi Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ile Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, kent trafiğini düzenlemek ve araç yoğunluğunu azaltmak amacıyla çalışmalarını 24 saat boyunca aralıksız sürdürüyor. Amasya’da denetimlerini kesintisiz sürdüren trafik ekipleri, kural ihlali yapan sürücülere ceza işlemi uyguluyor.
Amasya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince son bir haftada yapılan denetimlerde 5 bin 963 araç kontrol edilirken bu araçlardan bin 33 araca kurallara uymadıklarından dolayı toplam 317 bin 704 TL ceza uygulandı. Ayrıca 5 alkollü araç sürücüsü için adli işlemler başlatılırken 31 araç trafikten men edildi.

TRAFİK DENETİMİ, KAZALARI AZALTIYOR
Emniyet yetkilileri, her yıl trafik kazalarında çok sayıda vatandaşın yaşamını yitirdiğini ve yaralandığını, yaralılardan birçoğunun vücudunda kalıcı hasarlar oluştuğunu bildirdi.
Güvenlik güçlerinin yaptığı denetimlerin trafik kazalarını azalttığına dikkati çeken yetkililer, sürücüler üzerinde yapılan araştırmalarda, denetim yapılan yollarda kurallara uyulduğunu, denetimin olmadığı bölgelerde ise daha fazla kural ihlalinin yapıldığını ve buna bağlı olarak trafik kazalarının daha çok yaşandığının ortaya çıktığını kaydetti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle