logo

reklam

CHP İl Başkanı Reşat Karagöz

reşat karagözCHP Amasya İl başkanı Reşat Karagöz, Terör örgütleri ülkemizde cirit atar durumdadır. Her gün gelen şehit haberleri yüreğimizi dağlamaktadır. Gün geçmiyor ki her gün şehit haberleri ile uyanıyoruz. Bu terör olaylarını yaratanları ve bundan medet umanları esefle kınıyorum. dedi.
“Şırnak’ta şehit olan 3 polisten Hemşerimiz Gültekin Tırpan’ı Amasya’da onbinlerce yurttaşlarımızla son yolculuğuna uğurladık. Gültekin TIRPAN ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun.” diyen CHP Amasya İl başkanı Reşat Karagöz açıklamasına şöyle devam etti.
Bu ülke bizim bu ülke hepimizin, kardeşçe, inadına yaşama iddialarımızı yüksek sesle dile getirmek zorundayız. Onların döşedikleri mayınlara rağmen bu ülkeye barış mutlaka gelecek. Her zamankinden çok daha fazla kararlıyız bugün. Bu ülkede terörden medet umanlar, yıkımdan, kaostan her türlü rantı sağlamaya çalışanlar var. Bu olayların temel sorumlusunun kim olduğunu biliyoruz. Kimin bu kandan temel sorumlu olduğunu milletimiz de biliyor. Bugün çok şey söylenebilir, ancak biz yaşadıklarımıza büyük bir açıdan bakmak zorundayız. Hepimiz siyaset sorumluluğu ile hareket etmemiz geren günlerden geçiyoruz. Sorun belli, bizler CHP olarak her adımda önce Türkiye dedik. Kendimizi, partimizi asla düşünmedik. Türkiye’nin çıkarlarını düşündük. Türkiye’nin toplumsal barışının sağlanması için en tutarlı tutumu öneren parti CHP olmuştur. Türkiye bugün CHP’nin bu önerilerini dinlemediği için bu sorunları yaşıyor. Bizim önerilerimiz iktidar partisi tarafından küçümsendi ve şimdi geldiğimiz durum içler acısı. Tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan tekrar rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle