logo

reklam

“CHP ‘ÖNCE TÜRKİYE’ DİYOR”

mustafa tuncer a.serpil saraçoğluCHP Amasya milletvekili ve Adayı Av. Mustafa Tuncer, CHP’nin 1 Kasım seçimleri öncesinde halkın karşısına alnı açık, başı dik çıkacak tek parti olduğunu söyledi.
CHP Amasya milletvekili ve Adayı Av. Mustafa Tuncer, “Yaşanacak Bir Türkiye” özlemini hayata geçirmek için yola çıkan CHP’nin 7 Haziran seçimleri sonrasında millet iradesine saygılı duruşu ve koalisyon görüşmelerinde ülke menfaatlerini parti menfaatlerinin üzerinde tutan yaklaşımıyla 1 Kasım seçimleri öncesinde halkın karşısına alnı açık, başı dik çıkacak tek parti olduğunu söyledi. AKP’nin koalisyon görüşmeleri sürecinde millet iradesini yok saydığını, MHP’nin ise AKP iktidarına son vermek yerine AKP iktidarının varlığını sürdürmekten yana aldığı tavrı anımsatan Tuncer, “Meydanlarda halkımıza anlatacağımız, söyleyeceğimiz çok sözümüz var” dedi.
Parti çıkarlarını bir kenara bırakıp halktan ve ülke menfaatlerinden yana tavır sergileyen CHP’nin erken genel seçimler öncesinde halkın karşısına alnı açık, başı dik çıkacak tek parti olduğunu belirtti. Tuncer, “7 Haziran sonrasında yaşananlar nedeniyle meydanlarda halkımızın karşısına çıktığımızda anlatacağımız çok şey, söyleyecek çok sözümüz var. Çünkü CHP ‘Önce Türkiye’ diyor” diye konuştu.
CHP olarak sorumluluklarının büyük olduğunun altını çizen CHP Amasya milletvekili ve Adayı Av. Mustafa Tuncer, “7 Haziran öncesinden daha çok çalışacağız. Çünkü çocuklarımıza yaşanabilecek bir Türkiye bırakmak için yola çıktık. Bu yüzden CHP’yi iktidara taşımak zorundayız. 13 yıllık karanlık 1 Kasım’da aydınlıkla birlikte son bulacak. CHP’nin ülkeyi ve halkı düşünen tek parti olan CHP’yi 1 Kasım’da hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle