logo

reklam

CHP tam kadro sahada, partililer umutlu

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Amasya İl Örgütü 24 Haziran seçimleri için çalışmalarına ara vermeden il genelinde devam ediyor.
24 Haziran da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekilliği seçimleri için CHP Amasya İl örgütü Ziyapaşa Bulvarı üzerinde açtığı standa vatandaşlarla sohbet ederek sıkıntılarını dinliyor. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği çalışmalarda halkın yoğun ilgisi CHP heyetini sevindirirken, CHP’liler gösterilen alakadan dolayı seçimlerde umutlu olduklarını belirttiler.
CHP Amasya merkez ilçe Başkanı Ali Kilci, halkın ilgisinin kendilerine güç verdiği belirterek, “24 Haziran seçimlerinde beklentilerin çok üstüne çıkacağımıza inancımaz tam. Seçim çalışmalarımız kapsamında ziyaret ettiğimiz her yerde halkın gözündeki bıkkınlığa şahit oluyoruz. Onlarda artık bir değişimin gerekli olduğuna inanıyor ve bizlerle sıkıntılarını paylaşıyorlar. Umuyoruz ki halkımızın isteğini 24 Haziranda sandıktan güçlü bir şekilde çıkarak yerine getireceğiz. Amasya Tamam diyor. Türkiye Tamam diyor. Millet için geliyoruz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle