logo

reklam

CHP’den ‘Kumpas, Darbe ve Başkanlık’ Paneli

chp-asaCHP’den ‘Kumpas, Darbe ve Başkanlık’ Paneli
CHP Parti Meclisi Üyesi Mehmet Ali Çelebi
FETÖ PİŞMANLIK YASASI TEKLİF EDİYORUZ
CHP Amasya İl Başkanlığınca ‘Kumpas, Darbe ve Başkanlık’ konulu panel düzenlendi. Panale CHP Parti Meclisi Üyesi Mehmet Ali Çelebi konuşmacı olarak katıldı.
CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Mehmet Ali Çelebi, Türkiye’de darbe yapılacağı uyarısını geçen Mayıs ayında verdiği bir konferansta yaptığını hatırlatarak, “Bu darbe girişimi asla tiyatro değil” dedi.
Ergenekon davasında kendisini sorgulayan FETÖ’nün firari savcısı Zekeriya Öz’e seslenen Çelebi, “İşte ben milletimin huzurundayım. Kendisi kimbilir nerede? Bizler, anne babamızla teslim olurken bunlar hiç teslim olmadılar ve boşandılar. Bizler cezaevinde evlendik, bunlar cezaevine girmeden önce boşandılar. Savcı Zekeriya Öz pişmanlık yasası teklif etti ve sert cevaplar verdiğim için kendisine ‘ayakta sorgulayacağım seni’ dedi. Onu da yaptık. Ayakta da sorgulandık. Ama cevaplarımız değişmedi. Şimdi biz ona pişmanlık yasasını teklif ediyoruz” diye konuştu.

KARAGÖZ; Tek Hedefleri Cumhuriyet Rejimini Yıkmaktır
CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, Ülkemiz demokrasi adına karanlık günlerden geçtiğini söyledi.
Karagöz, AKP iktidarı Föte Parelel Devlet Yapı ile mücadele edeyim derken işi cadı avına çevirdiğini belirterek, Ohal adı altında Kanun hükmünde kararnameler ile Gazi Meclisi saf dışı bırakıp, sorgulamadan, araştırmadan keyfi uygulamalarla ülkemizi yönetmeye kalkmaktadır. dedi.
İçerde ve dışardaki işbirlikçilerin amaçları ve tek hedefleri Cumhuriyet rejimini yıkmak olduğunu kaydeden CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, 2002’de AKP iktidara geldiğinde PKK örgütünün başı tutuklanmıştı. Terör olayları sıfıra indirilmişti. AKP’ye düşen görev huzur ortamını tüm ülkeye yaymaktı. Ama maalesef tüm komşularımızla düşman ve orta doğu bataklığına saplanmış bulunmaktayız. AKP iktidarında kutuplaşmalar almış başını gidiyor. “AKP’nin yanlış dış politikaları sebebiyle ülkemiz tam bir Orta Doğu ülkesine dönüşmüştür. Sorunlar hem içerde, hem de dışarıda birbiri üzerine yığılmaya başlamıştır. Maalesef ülkemizde işçinin, esnafın, memurun, çiftçinin, köylünün, emeklinin, öğrencinin sosyo ve ekonomik sorunlarına el atılmıyor. İktidarın, eğitim sistemini laik demokratik cumhuriyet ilkelerinden uzaklaştırması yönünde aldığı kararlar hızla ülkemizi karanlığa doğru sürüklüyor. İktidarı eğitimin laik yapısını değiştirme girişimlerine son vermeye çağırıyoruz. dedi.

Share
1097 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle