logo

reklam

Cinayet Firarisi Tutuklandı

tutuklandıAmasya Emniyeti, Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin geniş çaplı operasyonu sonucu bir yıl firari olan cinayet zanlısı Celil D. Amasya’nın Suluova ilçesinde yakaladı.
2004 yılının Şubat ayında Amasya’da ve 2004 yılının Temmuz ayında Ankara’da işlediği iki cinayet nedeniyle 36 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılan Celil D. 2015 yılının Ağustos ayında denetimli serbestlikten yararlanıp cezaevinden çıktı.
Celil D. denetimli serbestlik şartlarını yerine getirmediği için cezaevi firarisi olarak aranmaya başlandı.
Amasya Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin geniş çaplı ve gizlilik içerisinde yürüttüğü operasyonda Cezaevi firarisi olarak görülen Celil D. nin Annesine ait aracın Suluova ilçesi mevkiinde bulunduğu bilgisine ulaştı. Amasya Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin hızlı bir şekilde başlattığı operasyonda, Suluova da Trafik ekiplerinin durdurduğu araç sürücüsünün üzerinden K.Ç. kimliği çıktı. Kimlik bilgileri ve kimlikteki fotoğrafın Asayiş Şube ekiplerine gönderilmesi üzerine kimlte bulunan fotoğrafın cezaevi firarisi Cleli D. olduğu tespit edildi. Celil D. gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinden sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Share
943 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle