logo

reklam

Cinayet Zanlısı Tutuklandı

emniyet 1Cinayet Zanlısı Tutuklandı
Amasya Polisi Muavin Katili Zanlısını 5 Saat’de Yakaladı.
Amasya’da şehirlerarası bir otobüsü durdurmak suretiyle, otobüs muavini M.A. yı öldürmek suçundan aranan İ.A. Havza ilçesinde yakalandı. İ.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Amasya’da geçtiğimiç cumartesi gününün ilk saatlerinde Taşova kavşağında Iğdır ilinden İstanbul’a gitmekte olan bir yolcu otobosünü durduran Samsun iline bağlı bir otomobilden inen bir kişinin otobüs muavini M.A.’nın pompalı tüfekle ateş etmesi sonucu başından isabet alması sonucu olay mahallinde hayatını kaybetti. Olay mahallinden kaçan Samsun iline kayıtlı otomobil Amasya polisi tarafından kısa süre içerisinde çevre ablukaya alındı ve geniş çaplı arama çalışmaları yapıldı.
Amasya Polisinin gece yarısından sonra meydana gelen olay sonrası kısa süre içerisinde yapmış olduğu koordineli çalışma sonucu katil zanlısı İ.A. yı Havza iline bir ticari araç ile kaçmaya çalışırken gözaltına alındı. Gözaltına alındıktan sonra hastanede yapılan tedavisinde 151 promil alkollü olduğu tespit edildi.
Amasya Polisinin oloy sonrası yapmış olduğu koordineli çalışması sonucu kısa sürede yakalanan olay zanlısı İ.A. nın Emniyetteki ifadelerinden yola çıkan Amasya Polisi olayda kullanılan Samsun iline kayıtlı aracı buldu. Araç içerisinde yapılan aramada 147 adet insel içerikli uyarıcı hap bulundu. Polisin çevrede bulunan yaptğı geniş çaplı aramada olayda kullanılan kısa dipçikli tüfek bir bahçede saklanmış vaziyette bulundu.
Amasya Polisinin olay ile ilgili yaptığı geniş araştırmada olay zanlısı İ.A. ya yardım etmek ve suç aletlerini saklamada yardım ettikleri tespit edilen M.A. ve O.Ç, yi de gözaltına aldı.
Amasya Polisinin geniş kapsamlı ve başarılı operasyonları sonucu kısa sürede çözmesi üzerine bir kişinin ölümü ile sonuçlanan olay zanlıları İ.A., M.A. ve O.Ç. nin Emniyetteki ifadelerinden sonra çıkarıldıkları mahkemede cinayet zanlısı İ.A. tutuklanırken M.A. ve O.Ç. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle