logo

reklam

Cinayet Zanlısı Yakalandı.

cinayetAmasya İl Emniyet müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube müdürlüğü ekiplerinin bir cinayet sanlısını İstanbul’da yakaladı. İstanbul’da yakalanan cinayet sanlısı Taşova Cumhuriyet Başsavcılığınca İstanbul’dan alınan konferans aracılığıyla alınan ifadesinden sonra tutuklarak metris Cezaevine teslim edildi.
Amasya’nın Taşova ilçesine bağlı Esençay köyünde Jandarma sorumluluk bölgesinde 2015 yılının Mart ayında bir iş yerinde öldürülen Onur Hindi ve olayda ağır yaralanan Y.K. olayına karıştıkları iddia edilen ve kastan adam öldürme ve yaralama olayına karışan cinayet sanlılarından cinayetin işlendiği işyeri sahipleri S,.P. ve S.G. yakanmış, olaydan sonra olay sanlısı olarak bilinen V,P. ise kayıplara karışmıştı.
Amasya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube müdürlüğüne bağlı Cinayet Masası ekiplerinin cinayet sanlısı olarak aranan V.P. nin yakalanması adına çok gizli geniş kapsamlı yürüttüğü operasyonda cinayet sanlısı olarak aranan V.P. nin İstanbul’da kız kardeşi B.P. nin yanırda gizlendiği bilgisine ulaştı. Amasya polisince yapılan takipli çalışma neticesinde V.P. İstanbul’da cumartesi günü yakalandı.
Taşova Cumhuriyet Başsavcılığınca konferans yoluyla alınan ifadesinin ardından tutuklanan V.P. İstanbul Metris cezaevine teslim edildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle