logo

reklam

Çıttır; kırsalın ve şehrin çıkarları doğrultusunda çalışıyoruz

Amasya İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıttır
kırsalın ve şehrin çıkarları doğrultusunda çalışıyoruz
“Ortaya koyacağımız büyük hedefler, büyük projeler ve yeni rekorlar için fazlamız var eksiğimiz yok diyoruz”
Amasya İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıttır, İl Genel meclisinin bütün çalışmalarında önceliği Amasya ve Amasyalılara hizmet olarak belirlediklerini söyledi. Çıttır, yerelde her insana hizmet götürülmesi için aktarılan kaynakların en verimli ve en etkin bir şekilde kullanılması için var güçleriyle gayret ettiklerini söyledi.
İl Genel Meclisinin ve İl Özel İdaresinin son yıllarda birlik ve beraberlik içerisinde kırsalın ve şehrin çıkarları doğrultusunda ortak irade ortaya koyarak çalıştığını belirten İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıttır, il merkezimiz başta olmak üzere ilçelerimiz ve kırsalımız için öngörülen yatırımların proje tekâmül ve gerçekleşmesinde, planlamasında, uygulamasında ve desteklenmesinde büyük bir başarı ortaya koyan Amasya İl Genel Meclisimiz ve İl Özel İdaremiz 2018 yılını da birlik ve beraberlik içerisinde kırsalın ve şehrin çıkarları doğrultusunda ortak irade ortaya koyarak çalışmaktadır. İl Özel İdaremiz önemli projelerle ve meclisimizin almış olduğu kararlar doğrultusunda ilimizin en ücra köşesinde yaşayan vatandaşımıza kadar ulaşıp kamu hizmetlerini ve devletimizin hizmet anlayışını yansıtması açısından en önemli kurumumuzdur. Ülke olarak yerel yönetimlerin daha güçlü olduğu bir yönetim anlayışına girdiğimiz yeni Türkiye yolunda halkın yerel nitelikteki ortak ihtiyaçlarını karşılamak üzere halkımızın taleplerini bütçe imkanları ve coğrafi şartlarımız dahilinde en uygun, en ekonomik ve en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. İlimiz adına önemli hizmetlerin hayata geçmesinde ve vatandaşlarımıza ulaşmasında en önemli görev İl Genel Meclisimize düşmektedir. Meclisimizin İlimizin genelini ilgilendiren konularda hızlı ve zamanında almış olduğu kararlar doğrultusunda hareket eden idaremiz Amasya genelinde merkez, kırsal, uzak yakın ayırımı yapmaksızın ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri vatandaşlarımıza eksiksiz götürmektedir. Hükümetimizin gösterdiği atılımların ekonomik büyümenin ve sosyal gelişmenin bizler de yerelde destekleyicisi ve güç katan ekibi olmaya 2018 çalışma yılı sezonunda da devam ediyoruz. Yerelde her insanımıza hizmet götürülmesi için aktarılan kaynakların en verimli ve en etkin bir şekilde kullanılması için var gücümüzle gayret edeceğiz. Devletimizin istikrarını, çıkarlarını, gülen yüzünü ve gelişim potansiyelini en uzaktaki köye dahi götürdüğümüz hizmetlerle perçinleyeceğiz. Eğitimden sağlığa, imardan çevreye, kültür turizmden gençlik spora, tarımdan tüm altyapı hizmetlerine kadar vatandaş odaklı almış olduğumuz tüm kararların sahada takipçisi olacağız” dedi.
Çıttır, Amasya ve Amasya insanının yaşam standartlarının yükselmesi olan her türlü fikri, projeyi, hizmeti, yatırımı, faaliyeti desteklemeye ve bu yöndeki kararlara el kaldırmaya, imza atmaya dün olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz. İl Genel Meclisimizin bu temel anlayışı üzerine gerçekleştirilen yatırım programlarıyla son yıllarda kırsalın ciddi anlamda hizmet görmesine ve gelişmesine etki etmiştir. Bu etki kırsalın en sağlıklı çevre koşullarında yaşaması, sağlıklı içme suyu kullanması gibi birçok yatırımın yanında köy yollarımızın iyileştirilmesinde ihtiyaç duyduğumuz yol malzemesinin üretiminde birinci ve ikinci kat asfaltla birlikte nitelikli yama ve tamir çalışmaları ile Amasya İl Özel İdaremiz çıtayı hep yukarıya taşıyarak faaliyet raporlarındaki yüksek rakamlara ulaşılmıştır. Ortaya koyacağımız büyük hedefler, büyük projeler ve yeni rekorlar için fazlamız var eksiğimiz yok diyoruz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle