logo

reklam

Çomaktekin; Amasya’yı ve Amasya halkını seviyorum.

valiAmasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Milletin adamı olmaya çalıştık, özümüz sözümüz bir olarak halkımıza hizmet ettik.” dedi.
Son valider kararnamesi ile merkez Valiliğine alınan Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin onuruna iftar yemeği verildi. İftar yemeğine Amasya milletvekillerinden Mustafa Tuncer, Cumhuriyet Başsavcısı Erol Çelik, Adalet Komisyonu Başkanı Cem Boztaş, Amasya Üniversitesi Rektörü Metin Orbay, Baro Başkanı Avukat A. Melik derindere, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Vali Çomaktekin, Amasya Valiliğinin kapısı halkın ve hakkın kapısı yaptıklarını belirterek, Bizim yönetim tarzımız şeffaf yönetim tarzıdır. Bu yüzden yaptığımız her işi sizlerle birlikte yaptık ve halkımızın da bunlardan haberi olmuştur. Tek derdimiz Amasya’yı marka şehir yapmak ve daha huzurlu, yaşam standartları yüksek bir hale getirebilmek olmuştur. Bu bir süreçtir ve benden sonra da devam edecektir. dedi.

TAKDİRİ İLAHİDİR
Son Valiler karanamesi ile birlikte Merkez Valiliğine alınmasının takdiri ilahi olduğuhu belirten Vali Çomaktekin, Benim için önemli olan bu görevden şerefimle, alnımın akıyla ayrılmaktır. Çok şükür bu şekilde ayrılıyorum. Amasya’yı ve Amasya halkını seviyorum. Amasyalıların da beni sevdiğini biliyorum ve kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Her şeyin bir eceli vardır ve eceli geldiğinde tecelli eder. Her açıdan müsterihim. Bu iftara katılımlarınızdan ötürü teşekkür ediyorum. Ben hakkımı helal ediyorum. Sizlerden de haklarınızı helal etmenizi temenni ediyorum. Allah’a emanet olun.” dedi.
Amasya Üniversitesi Rektörü Metin Orbay, Amasya Baro Başkanı A. Melik Derindere, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çittır ve Vali Yardımcısı Nevzat Sinan Vali Çomaktekin’e Amasya’ya verdiği hizmetlerden ötürü Amasya hatırası hediyeler takdim ettiler.

Share
1179 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle