logo

reklam

Çomaktekin; Başarılar rastgele olmuyor.

vali başarılı sporcuAmasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Gençler ülkemizin geleceği ve istikbalisiniz. Ülkelerin en büyük gücü nitelikli bireyleridir. İnsanlar güzel işlere imza attıkça, milletler de huzurlu ve güçlü olur. dedi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evleri ve Yetiştirme Yurtlarındaki gençlerin katıldığı Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında dereceye giren öğrenciler Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin’i makamında ziyaret etti.
Devlet koruması altındaki kardeşlerimizin de ulusal çapta sporda başarı elde etmeleri bizleri ayrıca mutlu ettiğini belirten Vali Çomaktekin, başarılar rastgele olmuyor. Sizlerin ve antrenörlerinizin bu noktada önemli ölçüde gayret sarf ettiğini görmekteyiz. Antrenörleriniz size yeni ufuklar açarak, bilgi ve tecrübelerini paylaşıyorlar. Hepinizi tebrik ediyor, ileride daha büyük başarılara imza atmanızı temenni ediyorum. diye konuştu.
Yetiştirme yurtları arasında düzenlenen Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcuların vali Çomaktekin’i ziyaretine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sadi Ergin ile antrenörler ve Erkek Yetiştirme Yurdu yetkilileri de katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle