logo

reklam

Çomaktekin; Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesidir

 

cumhuriyetAmasya’nın Aydınlık Köyünde İl Özel İdaresi tarafından yapılan Çocuk Parkı açıldı.
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Artık memleketimizin her tarafına, her kesimi, her çocuğu kapsayacak şekilde hizmetler gitmektedir. Bizim arzumuz ilimizin en ücra köşesine bile hizmet götürmektir.” dedi.
Aydınlık köyünde İl Özel İdaresi tarafından yapılan modern çocuk parkının açılışına Vali İbrahim Halil Çomaktekin ile birlikte Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çittır, Özel İdare Genel Sekreteri A. Faruk Aykutlu, protokol üyeleri ve köy halkı katıldı.
Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesidir diyen vali Çomaktekin, Artık her kesimi sahiplenen bir devletimiz var. Her vatandaşına eşit şekilde şefkatle, merhametle yaklaşan bir devlet anlayışına sahibiz. Biz istedik ki köylerimizde bulunan çocuklarımızda, hiçbir şeyden mahrum kalmasınlar.
Çocuk parkları, yavrularımızın fiziksel ve ruhsal gelişimleri açısından çok önemli oyun alanlarıdır. Köylerimizdeki çocuklar bu imkânlardan yararlanamıyor ve bu durum bizi üzüyordu. Bizde İl Özel İdaremizin sorumluluk alanındaki köylerde sevgili çocuklarımızın oynaması ve yüzlerinin gülmesi için çocuk parkları yapmaya karar verdik. Bunun ilk örneğini de Aydınlık Köyümüzde açıyoruz. Buradaki yavrularımızın mutlu olduğunu görmek bizleri de sevindirmektedir. İnşallah bu parkların sayısı artarak devam edecektir. Açılan parkta çocuklarımızın gönüllerince eğlenmeleri dileğiyle, yapılan bu hizmetin köyümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.
Aydınlık Muhtarı Hüseyin Gül başta Vali Çomaktekin olmak üzere tüm misafirlere hoş geldiniz diyerek, yapılan çocuk parkı için teşekkür etti. Köyde yaşayan çocuklarımız adına konuşan bir yavrumuzda, parkın yapılmasından dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, teşekkür etti.
Köye gelişinde Aydınlık halkı tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Vali Çomaktekin, tören öncesinde vatandaşlarla sohbet etti. Vali Çomaktekin çocuklara çikolata ve meyve suyu dağıttı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle