logo

reklam

Çomaktekin; Doğup büyüdüğümüz topraklara çok bağlıyız.

vali çomaktekimercimekAmasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin
Doğup büyüdüğümüz topraklara çok bağlıyız.
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin; Bizler millet olarak milli ve manevi değerlere sahip olarak yetiştik. Ferdi düşünerek hareket eden bir millet değiliz. Doğup büyüdüğümüz topraklara çok bağlıyız. dedi.
Vali Çomaktekin beraberinde Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz ve İl Jandarma Komutanı Ünsal Ağaoğlu, Taşova İlçe Belediye Başkanı Bayram Öztürk ile birlikte Taşova Mercimek Köyünde yapılacak olan çok amaçlı köy konağının temel atma törenine katıldı.
Vali Çomaktekin, Yetiştiğimiz topraklardan ayrılsak bile gönlümüzde her zaman köyümüz, beldemiz, ilimiz yaşadığını belirterek, Dini bayramlara, taziyelere, komşuluk haklarına değer veren, misafirleri seven ve ağırlayan bir inanıştan geliyoruz. Ortak değerlerine düşkün bir millet olarak bu değerlerimizi yaşatabileceğimiz bu tür mekanlara ihtiyacımız vardır. dedi.
Amasya’da en çok göçü veren köylerden biri olan Mercimek köylüsü olduğunu bildiren vali Çomaktekin, Mercimek köylüsü bağlarını bu köyden hiçbir zaman koparmamışlar. Burada yapılan sosyal ve kültürel etkinliklere tatillerde katılırlar. İşte bu güzel ve anlamlı günleri yaşatmak için bu bina önemli hizmetler verecektir. Bizlerde Valilik ve Kaymakamlık olarak gerekli desteği vererek, bu güzel mekânın en kısa sürede Mercimek köyünde yaşayan vatandaşlara hizmet sunabilmesi için katkı sağlayacağız. dedi.
Vali Çomaktekin beraberindekile ile birlikte Almanya’nın Solingen şehrinde yaşanan acı olay sonucu yakınlarını kaybeden Mevlüde ve Durmuş Genç çiftini ziyaret etti.

Share
524 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle