logo

reklam

Çomaktekin; Geçmişi Değerlendirerek Geleceğe Bakıyoruz

2014-2015 eğitim öğretim yılını değerlendirdi. Komisyon Başkanı Vali İbrahim Halil Çomaktekin, “Geçen yıl eğitimde başarılı bir grafik çizdik. Önümüzdeki yıl bu başarıyı daha da nasıl artırırız. Bunun için çalışmalar yürüteceğiz” dedi.
Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı’nda Amasya’da yapılan çalışmaların değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Vali Çomaktekin’in yanı sıra Vali Yardımcısı İrfan Demiröz, Rektör Yardımcısı Murat Gökdere, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Erdem, kurum müdürleri ve Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri katıldı.
Vali Çomaktekin, “Geçmişi değerlendirmek ve geleceğe bakmak için buradayız. Bir öğretim yılını yeni tamamladık. Başarılı bir eğitim yılını geride bıraktık. Başarıya ulaşmak yeterli değil başarıyı sürdürmek de gerekiyor. Öğrencilere sadece sınıftaki öğretimle değil, hayata hazırlanması esastır. Şehrini, kişiliğini, kimliğini bilen öğrenciler yetiştirmemiz lazım. Bizim şehrimizde, tarihi, kültürü, yetiştirdiği mümtaz şahsiyetler açısından oldukça zengin bir kültür var. Amasya’nın yetiştirdiği mümtaz şahsiyetlerin her birini gençlerimize tanıtacağız. Gençler bu kişileri kendilerine örnek alacaklar ve hayatlarında rehber olacak.” dedi.
“Geçen yılda başarılı bir grafik çizildi. Ama hiçbir başarı sabit, durağan değildir.” diyen Vali Çomaktekin, “Mutlaka yeni başarılar eklenmesi gerekir. Gelecek yılki öğretim hedefinin de sadece öğretmekten değil, sosyal faaliyetlerin yoğunlaştırılması, öğrencilerimizin hayata hazırlanması ve geleceğimiz garantiye alınması şeklinde gelecek yılki eğitim öğretim amacımızı da bu şekilde ifade edebiliriz” dedi.
Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, Amasya’da 2014-2015 eğitim öğretim yılında ilklerin yaşandığını belirti.
Güneş, “Bir öğretim yılını tamamlamış bulunuyoruz. Komisyonumuz, bu öğretim yılının işleyişini, işleme süresince karşılaşılan problemleri, bir sonraki öğretim yılında neler yapılabilir sorularının yanıtını aramak için toplandı” diyerek sunumunda okul öncesi eğitimden başlayarak faaliyetlerini anlattı.

Share
640 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle