logo

reklam

Çomaktekin Hayalleriniz hedefiniz olsun,

VALİ çocaktekinAmasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin
Hayalleriniz hedefiniz olsun,
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Amasya’nın eğitim şehri olması için çalışacaklarını belirterek, “Sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem veriyoruz. Yenilikçi ve çağdaş eğitim anlayışı, öğrenci odaklı eğitim sistemi, öğrencilerin sadece akademik anlamda değil sosyal anlamda da gelişimlerini ön planda tutuyoruz. dedi.
Vali Comaktekin’i makamında Fatih İlköğretim Okulu 3-C sınıf öğrencileri ziyaret etti. Ziyarette Okul müdürü Hasan Ilıcak ve öğrentmenler hazır bulundu.
Toplumların kalkınmasında eğitimin en önemli konu olduğunu belirten Vali Çomaktekin Amasya’da eğitim çıtasının yükselmesi için herkesin üzerine büyük görevler düştüğünü belirterek, Öğretmen arkadaşlarımız öğrencilere bilgi transfer ederken, bunun sonucunda çocuklarımızda bilginin davranışa dönüşmesini bekliyoruz. Diğer yandan, çocuklarımızın güvenliğini sağlamak bizim için olmazsa olmazıdır. dedi.
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Hayatta her kapıyı açan en büyük anahtar kendine güvenmektir. Kendinize değer verin. Moralinizi yüksek tutun ve kendinize güvenin. Hayalleriniz hedefiniz olsun, hayal kurmaktan vazgeçmeyin. Şimdiden rotanızı çizin. İsterseniz her şeyi başarırsınız. Asla büyük hedeflerden ve okumaktan vazgeçmeyin” tavsiyesinde bulundu.

Share
1270 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle