logo

reklam

Çomaktekin; Her Şey Çocuklarımız için

vali çomaktekinAmasya valisi İbrahim Halil Çomatekin, “Amasya’nın eğitim konusunda hak ettiği yere gelmesi için hepimize görev düşüyor. Eğitimde istediğimiz hedefi yakalarsak, bu yaşamımızın bütün alanlarına sirayet eder” dedi.
Vali Çomaktekin beraberinde Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü A. Özkan Kaya ile birlikte Merkez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile okul pansiyonu inşaatında incelemelerde bulundu.
Gemeceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı bir eğitim almaları için de farklı projeler ürettiklerini belirten Vali Çomaktekin, her şey çocuklarımızın güzel yarınları içindir. dedi.
Merkez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin 2016 yılı ilk aylarında inşaat çalışmalarının bitirilmesi planlandıklarını kaydeden vali Çomaktekin, eğitim sistemimize ve gelecek nesillerin yetişmesine katkı sağlayacak okulumuzun 32 adet derslik, 7 adet laboratuvar, sığınak, kütüphane, çok amaçlı salon, spor salonu, atölye binaları ve diğer alanlara hizmet edecek şekilde planlandığını belirtti. Ayrıca okula ait 200 öğrenci kapasiteli pansiyon binasının da olacağını ifade eden Çomaktekin, öğrencilerimizin kendilerini evlerinde hissettirmek ve daha rahat bir ortamda kalmalarını sağlamak üzere 50 adet öğrenci yatak odası, yemekhane, hemşire ile doktor odaları ve engelli yatak odası olacak şekilde pansiyon binasının hizmet vereceğini söyledi.
Vali Çomaktekin, Amasya İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine giderek okulda incelemelerde bulundu. Burada devam eden fen bilgisi ve biyoloji öğretmen adaylarına yönelik bilim danışmanlığı çalıştayında kurs gören öğretmen adaylarıyla sohbet etti.

Share
901 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle