logo

reklam

Çomaktekin; İnsan eğitiminde aileden sonra en önemli basamak okuldur

çomaktekin okuldaAmasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Hayatımızın önemli aşamalarından biri olan eğitim-öğretim hayatında göstereceğimiz başarı ve her öğretim döneminin, bir önceki yıldan daha verimli geçmesi, daha müreffeh bir hayatın temeli ve teminatı olacaktır.” dedi.
2015-2016 Ders yılının başlaması münazqsebetiyle Amasya Valisi Çomaktekin bir mesaj yayınladı. Vali Çomaktekin mesajından şunları belirtti.
“İnsan eğitiminde aileden sonra en önemli basamak olan okul; bireyi hayata hazırlayan, gelişme ve çağdaşlaşma çabalarını başarıya ulaştıran, eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunan ve geleceğe ilişkin hedeflerine ulaştıracak olan bir eğitim yuvasıdır. Hayatımızın önemli aşamalarından biri olan eğitim-öğretim hayatında göstereceğimiz başarı ve her öğretim döneminin, bir önceki yıldan daha verimli geçmesi, daha müreffeh bir hayatın temeli ve teminatı olacaktır.
Değerli öğretmenler, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda ilerleyerek, araştırma, sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve değerlendirebilen, bilimsel gelişmeleri takip eden öğrenciler yetiştirmek ve verdiğimiz eğitim-öğretimin kalitesini artırmak adına çok gayretli olmalı, Öğrenci-öğretmen-okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim için çalışmalıyız. Çocuklarımıza pozitif bilimlerin yanı sıra, milli ve manevi değerlerini öğrenme ve içselleştirme yönünde yapacağınız her çalışma; gelecekte, dünyanın gelişmiş ülkeleri arasında yer alacak Türkiye’mizin sağlam bir toplum yapısına sahip olmasına vesile olacaktır. Bu doğrultuda bizlerde çocuklarımızı, ülkemizin ihtiyacı olan eğitimli insan gücü özelliklerine uygun olarak yetiştirmek için devletimizin tüm imkânlarımızı halkımızın hizmetine sunma çabası içindeyiz.
Bu noktada ailelerimizde evlatlarımızın okulda aldıkları eğitime ek olarak, sosyal yaşamda milli ve manevi değerlerine bağlı olarak yetişmeleri ve onların gelişmiş bireyler olarak hayata hazırlanmaları için gayret göstermelidirler.
Bu duygu ve düşüncelerle başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2015-2016 eğitim-öğretim yılının ilimiz ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.”

Share
714 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle