logo

reklam
04 Ağustos 2015

Çomaktekin; Otopark Alışkanlığı Kazanılmalı

vali i.halil çomaktekinAmasya’nın en büyük sorunlarından biri olan trafik sorununa, Amasya valiliği şehir merkezine 200 araçlık bir otopark kazandırarak soruna çözüm kazandırıyor.
Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Toplum olarak, kentin en büyük sorunu olan trafik sorununu çözmek için otopark kullanım alışkanlığını yakalamamız gerekir. dedi.
Lise caddesi üzerinde bulunan İl Özel İdaresi’nin yıkılan yerine, İl Özel Özel İderesine bağlı Eski Çeltek Kömür İşletmesi tarafından 200 araçlık otopark yapılarak hizmete girdi.
Amasya’da Trafik sorununun aşılması için kalıcı ve uzun vadeli çözüm arayışına girdiklerini belirten vali Çomaktekin, Amasya Belediyesi ile birlikte valilik olarak mega otopark projeleriyle Amasya’nın kanayan yarasına merhem olduklarını söyledi.
Çomaktekin, Amasya’nın yerleşim yeri itibariyle ve son yıllarda turizm alanında gösterdiği gelişme sonucu bir trafik sorunuyla karşı karşıya kaldığını ve bu sorunu en az seviyeye indirgeyebilmek için Valilik, Belediye Başkanlığı ve diğer ilgili kurumların işbirliği içerisinde hareket ettiğini ifade ederek, Eski Çeltek Kömür İşletmesi tarafından yaptırılan otoparkın da, bu anlamda büyük önem taşıdığını belirtti. Yapılan çalışmalarla birlikte halkımızın da bu konuda duyarlı davranmasını beklediklerini vurgulayan Çomaktekin, vatandaşlarımıza cadde kenarına park etmekten kaçınarak, bölgede bulunan otoparkları kullanmalarını tavsiye etti.

Share
1204 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle