logo

reklam

Çomaktekin; Terörün üstesinden birlik ve beraberlikle geleceğiz

vali çomatekin şehitAmasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “Bu toprakların üstünde rahat uyuyabiliyorsak şehitlerimize borçluyuz. Şehit ailelerimizin sorunları içinde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” dedi.
Turhal Şehit Aileleri Derneği Başkanı Arif Arıcı ve İlhan Tırak Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin’i makamında ziyaret etti.
Terörünün ilacının birlik ve beraberlikten geçtiğini belirten vali Çomaktekin, “Biz bir aile gibiyiz. İnsanız ve birbirimizden sorumluyuz. Birbirimize yardımcı olmakla mükellefiz. Bu makamlar millete hizmet etme makamlarıdır. Terörün Türkiye’nin her kesiminde hareketlendiğini görebiliyoruz. Bu yeni gördüğümüz bir şey değildir. Sizler bu konuda mücadele ettiniz. Kahramanlarsınız. Bunun altını çiziyorum. Bu laf değil, bir gerçek. Bu ülkede insanlar huzur içerisinde yarınlara bakabilecek ve
camisinde ibadetini yapacaksa, bu bayrağın şanlı gölgesinde sonsuza kadar yaşayacaksa bunun altında güvenliğin olması şarttır. Güvenliğin bedeli de candır” diye konuştu.
Terörün millette korku ve panik oluşturmayı hedeflediğini vurgulayan Çomaktekin, birlik ve beraberlik sayesinde terörün üstesinden gelineceğini söyledi.
Turhal Şehit Aileleri Derneği Başkanı Arif Arıcı ise “Bu vatan için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin aramızda bulunmayışının derin hüznünü yaşadığımız bu günde askerlik vazifesini yerine getirirken şehit olan tüm evlatlarımızı rahmetle anıyoruz.” dedi.
Dernek Başkanı Arıcı, Vali Çomaktekin’e şanlı Türk Bayrağımızı takdim etti.

Share
793 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle