logo

reklam

Coşar; Adalet herkes için olmalıdır.

İYİ Parti Amasya Milletvekili Adayı A.Fatih Coşar
Adalet herkes için olmalıdır.
İYİ Parti Amasya Milletvekili Adayı A.Fatih Coşar, “Adalet sistemi karşısındaki kişinin sosyal statüsüne ya da mali gücüne göre işlemez yani adalet zengin fakir ayırt etmez, etmemelidir. Mahkemeler kimsenin oyun alanı, hakim ve savcılarımız kimsenin emir eri değildir.” dedi.
İYİ Parti ile birlikte Türkiye’de özlenen “Haklının Hakkını, Suçlunun Cezasını Alacağı Bir Sistem” in geleceğini belirten Coşar, “Adalet herkes için olmalıdır. Sana göre yada ona göre farklı, bize göre farklı işleyen adalet mekanizması olmaz. Bu ülkenin bütün insanları aynı anayasal haklara sahiptir. Bunun güvencesi ceplerinde taşıdıkları Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartıdır.” dedi.
İYİ Parti Amasya Milletvekili Adayı A.Fatih Coşar “16 yıl boyunca adalat sistemini ters düz edenler, Adaletin terazisini bozanlar bugün kumpas dedikleri davalarda dün savcı olanlar ve birileri tarafından sürekli aldatılanlar adaleti tesis edemezler. Kendisi ile aynı fikri paylaşmayanlara yaşama hakkı tanımayanlar, dün Ergenekon ve Balyoz kumpasları süreçlerinde suçlamaları gururuna yediremeyip canlarına kıyan bu ülkenin vatanperver tertemiz evlatlarına VAH diyemeyenler adil olamazlar. Çünkü vicdan olmadan adalet olmaz. Dün savcıların önündeki cumhuriyet ibaresini kaldırıp yandaş iktidar savcısı haline getirenler, dün heykelini dikmeyi konuştukları savcıları bugün kırmızı bültenle arayanlar, yargıyı bağımsız olmaktan çıkarıp tarafgir haline getirenler adaletten bahsedemez.
Son zamanlarda yapılan anketlerde güvenililirliği %20 nin altına düşen bir adale sistemi le karşı karşıyayız. Soruyorum sizlere ; bugün bir davanız olsa kaçınız gönül rahatlığıyla hakim karşısına çıkarsınız. Mevcut yıpratılmış adalet sistemi sürdürebilir değildir.
Herkes için adalete, hukukun üstünlüğüne, bağımsız bir yargıya inanan biz İYİ ler savcıların Cumhuriyetin savcısı olduğu, yargıçların gerçekten Yüce Türk Milleti adına adil bir şekilde karar verdiği bir sistemi yeniden tesis edeceğiz. Adalet karşısında haklı hakkını, suçlu cezasını alacak.
Bu milletimize sözümüzdür.” dedi

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle