logo

reklam

Çoşar; İYİ Parti, ülkemizin can simididir

İYİ Parti Amasya milletvekili adayı A. Fatih Çoşar
İYİ Parti, ülkemizin can simididir
İYİ Parti’nin, ülkenin ihtiyacından doğduğunu ve seçimde İYİ Parti’nin İzmir özelinde ve Türkiye genelinde birinci parti olacağını belirten İYİ Parti Amasya milletvekili adayı eczacı A. Fatih Çoşar, ‘Mevcut iktidar partisi 2002 yılından beri Türkiye’yi yönetiyor. Onun dışındaki muhalefet partileri de vatandaşımızın ihtiyacını karşılayamadığı için İYİ Parti doğdu. Şu an itibariyle Türkiye siyasetinde vatandaşın güvenip, inanabileceği ve seçimde oy vereceği sadece İYİ Parti var. Başka bir yapı da yok. Bu nedenle de İYİ Parti, ülkemizin can simididir’ dedi.
Çoşar, “Ülkedeki adalet ve hukukun üstünlüğü sorununu çözeceğiz. İnsanları farklı düşündüğü için ayrıştırmayacağız. Her insanın farklı olması aslında zenginliğimizdir. Bu zenginliklerimizi ayrıştırmayacak, sahip çıkacağız.” dedi.
Milletin vekili olarak milletin meclisine girdiğinde öncelikle hukukun üstünlüğünün sağlanması ve adaletin herkesi kucaklaması için çalışacağını söyleyen İYİ Parti Amasya milletvekili adayı A. Fatih Çoşar, ‘Her insan farklıdır. Sonuçta insan olarak tornadan çıkmıyoruz. Her insanın farklı düşüncesi ya da inancı olabilir. Bunlar aslında zenginliklerimizdir. Bu zenginliklerimizi ayrıştırmak yerine sahip çıkacağız. Ülkemizi bölmek, toplumu ayrıştırmak adına birileri farklılıkları körüklüyor. Ancak buna izin vermeyeceğiz. Bu ülke bizim. Hep birlikte ülkemiz için çalışacağız.’ dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle