logo

reklam

Coşar; Türkiye ve Amasya İyi Olacak

İYİ Parti Amasya Milletvekili Adayı A. Fatih Coşar
Türkiye ve Amasya İyi Olacak
İYİ parti Amasya Milletvekili adayı Eczacı A. Fatip Coşar, “Bir olmayı, sadece sözde değil her anlamda sağlayıp birlikte olmayı egemen kılıp güçleneceğiz. Gülen insanlarla mutlu bir Türkiye olacak, Türkiye İYİ olacak” dedi .
Coşar, “Türkiye İyi olacak, İYİ Parti, ülkemizde sosyal fay hatlarının kırıldığı, insanların umutlarının tükendiği, gelecek endişelerinin korkuya dönüştüğü bir süreçte aziz milletimiz; bağrından çıkardığı Cesurlar Hareketi ile Anadolu’yu yeniden birleştirmeye ve kadim Türk Milleti’nin hikâyesini yeniden yazmaya geliyor. Geleceğin Türkiye’sinin şekillendiği, umutlarının yeşerdiği, hikâyelerinin anlatıldığı, aşkların, sevdaların, merhametin, adaletin, bilimin, felsefenin, irfanın ve sanatın yeniden yeşerdiği cennet vatanımızı ve onun üzerinde mutlu Türk Milleti’nin layık olduğu bir yönetim ve geleceğe emin bakan insanımızı moral için geliyor.
Partim z bir cesurlar hareketidir. Partimiz Türkiye’nin susan dilini, kararan yüzünü, mutsuzlaşan anaların ve umudu kaybolan gençlerinin yeniden konuşulması ve mutu bir Türkiye olabilmesi için kuruldu. İYİ PARTİ ülkenin sorunlarını adaletle, hukukun üstünlüğüyle, herkese eşit mesafede kalarak, liyakate önem vererek çözecektir.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle