logo

reklam

COŞAR; ‘Ülkenin en büyük sorunu adalet’

İYİ Parti Amasya Milletvekili adayı Eczacı A. Fatih Coşar, Ülkemizdeki en önemli sorun adalet ve hukukun üstünlüğü sorunu olduğunu belirterek, “Ekonomide de ciddi sorunlar var ama öncelikle adalet sorununun çözülmesi gerekir. İnsanların adalet ve hukuk konusunda devletine güvenmeleri lazım. Eğer bu güven varsa geri kalan bütün sorunlar çözülür ve her şey rayına girer. O nedenle de en büyük sorunumuz adalet olmayışıdır.” dedi.
Coşar, “İnsanları ötekileştirmeden, ayrıştırmadan ve kutuplaştırmadan değer vermeliyiz. Ülkemizde sokakta yaşayan, çöp toplayan, memur, emekli ya da işçi her ne olursa olsun bu kişilerle cumhurbaşkanı aynı hukuk kurallarıyla yargılanabilirsek düze çıkarız. Ülkelerin çökmesini hızlandıran en büyük etmenlerin başında da adalete olan güvenin yitirilmesi gelir.” dedi.
İYİ Parti Amasya Milletvekili adayı Eczacı A. Fatih Coşar, Ülkede en büyük sorun, toplumdaki insanların ötekileştirilmesi ve ayrıştırılmasının yanında hukuka ve adalete olan güvencin azalması olduğunu belirterek, “Bir insanın siyasi görüşü, düşüncesi, ırkı, mezhebi ya da meşrebinden dolayı ötekileştirilmemesi gerekiyor. İnsanları kucaklamamız lazım. Vekil olursam ilk önceliğim hukukun üstünlüğünün tesis edilmesini sağlamak ve toplumdaki ötekileştirmelere son vermek için mücadele etmek olacak. İnsanlarımızı üretime teşvik edeceğiz. Sağlık sistemindeki çöküşü engelleyecek ve sağlık sisteminin siyasi rant olarak kullanılmasının önüne geçeceğiz. Sağlık çalışanlarımızın ve diğer çalışanlarımızın haklarını koruyacağız. Sağlık çalışanlarının özellikle yıpranma hakkının verilmesi için mücadele edeceğim. Bunun dışında Türkiye vatandaşı olan herkesin mağdur edilmemesi için mücadele edeceğim. İnsanımıza değerli olduklarını yapacaklarımızla göstereceğiz.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle