logo

reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hazırlığı

Kongre Tarihi ve Erdoğan’ın Ğelişi Kesinleşti
AK Parti Amasya İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresine katılmak için Amasya’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için hazırlıklar sürüyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Ocak 2018 Pazar günü yapılacak olan ’AK Parti Amasya İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresine’ katılmak üzere Amasya’ya geleceği bildirildi. Tüm Amasya halkını Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı 28 Ocak 20 18 Pazar günü karşılamak üzere Hakimiyet Parkına davet eden AK Parti heyeti, burada Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Amasya’ya yeni müjdeler vermesini bekliyor.

Özdemir; Durmak yok yola devam
Amasya Belediye Başkanı Cafer Öİzdemir, “AK Parti’nin kuruluşu olan 2001 yılından itibaren millete hizmet aşkı ile yoluna devam ediyoruz. Millete hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile çıktığımız bu kutlu dava yolunda siyaset anlayışımız her daim vatandaşlarımız olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yapılmayanı yapan, görülmeyeni görünür hale getiren, sadece ülkemizde değil tüm dünyada mazlumların umudu olan AK Partimizde hiç durmadan, yorulmadan ve kendimizi yenileyerek en önemlisi de güçlenerek güçlü devlet, güçlü millet şiarımızdan hiç sapmadık.
2023-2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda atmamız gereken sağlam ve güçlü adımlardan biri olan 6. Olağan Kongremizi tazelenme ve yenilenme fırsatı olarak görüyoruz.
2018’nin ilk günlerinde de aynı heyecan, coşku ve aşkla Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle il kongremizi gerçekleştireceğiz.
İl kongremizle birlikte dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Tek vücut halinde hareket ederek, birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde büyük Türkiye hedefine ulaşacağımıza inancımız tamdır. Hep birlikte büyük milletimize hizmet etmeye, 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Kongremizin Amasyamıza Partimize ve Ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Allah Yar ve Yardımcımız olsun. Durmak yok yola devam” ifadelerinde bulundu.

Ünek; Erdoğan Amasyalılarla Kucaklaşacak
Ayrıca AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, kongre günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Hakimiyet parkı etrafında toplanacak olan vatandaşların rahatlıkla izleyebilecekleri dev bir ekran kurulacağını kendisini bekleyen Amasyalılara hitap ettikten sonra kongre salonuna teşrif edeceğini kaydetti.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, göreve geldiği 2,5 aylık süre içerisinde merkez ilçe dahil 6 ilçenin kongrelerini yaptıklarını kaydetti. Kongre yapılan bütün illerde, ilçelerde, merkez ilçelerde, birlik ve beraberlik içerisinde, sağduyulu bir şekilde her ile yakışır bir şekilde kongrelerin yapılıp ve bitirildiğini söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle