logo

reklam

Davutoğlu Valiliği Ziyaret Etti

davutoğlu amasya

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Anıt Meydanı’nda düzenlenen mitingin ardından Amasya Valiliği’ni ziyaret etti. Davutoğlu, kendisine çiçek sunan yöresel kıyafetli çocukları sevdi.
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, helikopterle saat 20.07’de Amasya’ya geldi. Davutoğlu’nu, 12 Haziran Stadyumu’nda, Vali İbrahim Halil Çomaktekin, AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ve diğer ilgililer karşıladı.
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Amasya Valiliğini ziyaret etti. Davutoğlu, AK Parti’nin Yavuz Selim Meydanı’ndaki mitinginin ardından Başbakanlığa ait otobüsle alandan ayrıldı.
Güzergahı boyunca kendisine sevgi gösterilerinde bulunanlara otobüsten karşılık veren Başbakan Davutoğlu’nu valiliğe gelişinde Vali İbrahim Halil Çomaktekin karşıladı.
Yöresel kıyafetleriyle çiçek takdim eden iki çocukla fotoğraf çektiren Başbakan Davutoğlu, valilik çevresindeki vatandaşların sloganları üzerine onların yanına giderek bir süre sohbet etti.
Daha sonra binaya geçen Davutoğlu’nun ziyareti basına kapalı gerçekleşti. Başbakan Davutoğlu’na Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da eşlik etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.