logo

reklam

Demir; milletimize hizmet aşkımız büyüktür

MHP Amasya il Başkanı Erhan Demir, Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktıklarını belirterek, “Zamanı Kudret Elinde tutan Allah’ıma Hamdolsunki, yeni bir yıla girdik.” dedi. Demir, Ülkemiz çok zorlu günlerden geçmektedir. Muhterem Genel Başkanım Dr.Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifadeleri ile “Türkiye Seferdedir”Çok yönlü ve etkili bir savaşın içindedir. Fakat Türk Milleti de dimdik ayakta, iman ve şuurla bu savaşa karşı mücadele etmekte olduğunu söyledi.
Demir, Türk Milliyetçileri yani Milliyetçi Hareket Partililer olarak bizler de her zemin ve şartta milletimizin ve devletimizin yanındayız. Hiç kimse merak etmesin geçmişin acılarını bir daha yaşamamak için, Devletin, Milletin ve Vatanın bölünmez bütünlüğü için; birliği ve dirliği için MHP vardır ve var olacaktır. Biz birbirimize kenetlendikçe, vatanımıza, milletimize ve devletimize sımsıkı sarıldıkça bizi kimse yıkamayacağını belirterek, “Önümüzde yani 31 Mart 2019 da yapılacak mahalli idareler seçimi var. lliyetçi Hareket Partisi Amasya’da ve tüm ilçelerinde alnının akıyla zaferle çıkacaktır.Biz buna yürekten inanıyoruz. 2019 yılı Amasya’da MHP’ nin yılı olacaktır. Projelerimiz ve milletimize hizmet aşkımız büyüktür.” dedi.
Erhen Demir, “Rabbimiz’den duamız odur ki, bizlere geçtiğimiz yıl yaşadığımız acıları yaşatmasın, birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın. Ezilene, zulüm görene dünyanın neresinde Türk ve müslüman varsa yardım etsin. Hepimize sağlık, huzur, mutluluk ve bereket versin. Bayrağımız inmesin, Ezanımız dinmesin; Bütün Türk ve İslam Dünyasında huzur hakim olsun.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle