logo

reklam

DEMİR; “Sefer bizim Zafer Allah’ın dır.”

MHP Amasya il başkanı Erhan Demir, “Amasya kararını vermiş yediden, yetmişe herkes Mehmet Sarı diyor.” dedi. Demir, Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül vermiş,bize inanmış arkadaşlarımızla çok çalışıyoruz ve hedefe kilitlendik.
“Sefer bizim Zafer Allah’ındır” dedik.
Amasya sevdalısı sayın Mehmet Sarı, abimiz, sözünün eri yapacakları birbirinden kıymetli yatırımlar ve 2500 kişiye iş imkanı sağlayan projeleri ile Amasya’da ses getirdiğini belirten Erhan Demir, Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi birilerini rahatsız etmiş olacak ki, kendilerine halkın ilgisi azalınca ne yapacaklarını, ne konuşacaklarını şaşırıp çareyi meydanlarda edep dışı konuşmalar yaparak,iftira dedikodu yaparak Amasya halkının oylarına talip oluyorlar. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi Amasya teşkilatları olarak bu çirkin siyaseti men ediyor bu tür provokatörlere pirim vermiyor ve şiddetle kınıyoruz.” dedi.
MHP Amasya İl başkanı Erhan Demir, Biz M.H.P Amasya teşkilatları olarak Yeni kapı ruhuna uyuyor ve ona göre hareket ediyoruz. Yeni kapı ruhuna uymayan zihniyet 15 Temmuzdan ders çıkaramamış aklın kırıntılarıdır. Bu bir mahalli seçim, meydanlar er meydanı, halka hizmete talip olan çıkar konuşur. Mevkisi olmayanlara laf düşmez, herkes haddini bilecek nereden geldiğini unutmayacak, ekmek yediği kapıyı bilecek. Bu tip fitne ve dedikoducularla daha fazla polemiğe girmek istemiyoruz. Mevlana ne güzel söylemiş “Suskunluğum Asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye” Seçimlere az bir zaman kaldı. Bizim derdimiz Amasya’ya hizmet, işsize iş,garib gurabanın sıkıntısını gidermek, derdine derman olmaktır ve onların hayr dualarını almaktır.” dedi.
Demir, “Herkes işine baksın, bizim yapacak çok işimiz var. Gene Hz.Mevlana’nın sözüyle “Edep Ya Hu” diyorum.
31 Martta vereceğimiz karar çok önemli Milliyetçi Hareket Partisi Amasya belediye başkan adayımız M.Y.K üyemiz Sayın Mehmet Sarı başkanım Amasya’mızı işsizlikten, turizme hastanesinden sağlık ocağına 100 projeyle mega kent yapacak güçtedir. Sözü senettir. 31 Martta sandıklardan zaferle çıkacağız inşallah. “Sefer bizim Zafer Allah’ın dır.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle